One UI 3.x güncellemesi tam gaz devam

Haberler admin 15 Okundu
sponsorlu reklam

One UI 3.x güncellemesi tam gaz devam

Yeni inşa, Android 11 tabanlı One UI 3 ile A217NKSU5CUC7. Bir pazarda çıktığı için, kısa süre daha sonra diğerlerine de yayılması beklenebilir.

Şayet de Samsung, ilk Mayıs ayı son teslim tarihi geldiğinde küresel sürümü tamamlayacaktır. öte taraftan Galaxy A51, Şubat ayından bu yanlamasına Android 11 tabanlı One UI 3’ü çalıştırıyordu. Ancak derhal Rusya’da görülen yeni bir güncelleme ile mutlak en son One UI 3.1 güncellemesini alıyor.

Buradaki yeni inşa ise A515FXXU4EUC8 olarak karşımıza çıkıyor. Hatta Nisan 2021 emniyet yamalarını da Nisan ayından önce bünyesine dahil ediyor. Samsung cihazlarını güncelleme ve yenileme konusunda öteki markalardan daha süratli bir performans sağlıyor diyebiliriz. Böylece ki, Google’ın Piksel telefonları bu Nisan yamasını önümüzdeki Pazartesi günü alacak.

One UI 3.1 ile Galaxy A51, Eye Comfort Shield, görüntülü arama efektleri, paylaşmadan önce fotoğraflardan coğrafi konumu kaldırma seçeneği, yeni kamera özellikleri ve bir takım öğeler için ufak bir UI yenilemesi gibi özelliklere sahip olacak. Güncellemeler yakında bütün dünyaya yayılacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir