OnePlus 6 ailesine Android 11 güncellemesi

Haberler admin 33 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus 6 ailesine Android 11 güncellemesi

OnePlus, OnePlus 6’nın ve OnePlus 6T’nin yakında Android 11 ile OxygenOS 11 güncellemesini alacağını duyurdu. Yazılım piyasaya sürüldüğünde, OnePlus 6 için üçüncü büyük işletim sistemi güncellemesi ve OnePlus 6T için ikinci büyük işletim sistemi güncellemesi yapacak.

Şirket, Perşembe günü bir forum gönderisinde duyuruyu yaptı ve güncellemelerin Ağustos sonunda geleceğini ortaya çıkardı. OnePlus, “OnePlus 6 ve 6T için Android 11 Açık Beta sürümünün Ağustos sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor, lütfen daha artı teferruat için Kalabalık gönderilerimizi takip etmeye devam edin.” dedi.

Bu, OnePlus 6 ve OnePlus 6T sahipleri için şahane bir haber; ilki Mayıs 2018’de Android 8.1 Oreo ile, ikincisi ise Ekim 2018’de Android 9 Pie yüklü olarak piyasaya sürüldü. Hem 6 ayrıca de 6T için yazılım güncellemelerinin birleştirilmiş olduğu göz önüne alındığında, Android 11 tabanlı OxygenOS 11 güncellemesi olasılıkla her iki cihaz için de son büyük işletim sistemi güncellemesi olacaktır.

Öteki bir deyişle, her iki cihazın da Android 12’ye güncellenmesini beklemeyin. OnePlus, ürünlerinin birçok için iki takvim Android işletim sistemi güncellemelerini ve üç takvim emniyet yaması güncellemelerini garanti ediyor (sadece bir takvim işletim sistemi güncellemeleri ve iki takvim emniyet güncellemeleri bölge Nord N10 ve N100 hariç).

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir