OnePlus 6 ve 6T’ye Açık Beta Güncellemeleri Geldi

Haberler admin 289 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus 6 ve 6T'ye Açık Beta Güncellemeleri Geldi

OnePlus kendi forumunda, 6 ve 6T için açık beta güncellemelerinin geldiğini duyurdu.

OnePlus, OnePlus 6T için Açık Beta 2’yi ve OnePlus 6 için Açık Beta 10’u duyurdu. OnePlus 6T, yaklaşık bir hafta önce Beta 1 güncellemesi almıştı. Bu yüzden bu yeni güncelleme kullanıcılar için beklenmedik bir güncelleme oldu.

Güncellemeler, her iki telefon için de kullanım ve ekran iyileştirmelerinin yanı sıra hata düzeltmeleri ve sistem kararlılığı geliştirmelerini de içeriyor. Benzer şekilde güncellemeler ile birlikte yalnızca Hindistan’da bulunan kullanıcıların faydalanabileceği bir nesil ‘arayanı bil’ uygulaması test ediliyor. Bu özellik bir uçtan bir uca kullanıcılar arayan numaranın kimliğini öğrenebiliyor.

Eğer güncellemelerden adet edinmek isterseniz; güncelleştirmeler beta olduğu için, tekrar tekrar test edilen yenilikler olduğunu, fakat zaman zaman hataların da ortaya çıkabileceğini unutmayın.

Beta güncelleştirmeleri ile gelen yenilikler ise şöyle;

Sistem

Ekran parlaklığı kontrolü için geliştirmeler. Üçüncü taraf uygulamaları kullanırken, gezinti çubuğu için geliştirilmiş renk uyarlaması. Genel kusur düzeltmeleri ve sistem kararlılığı iyileştirmeleri

Telefon

Arayan kimliği özelliği. (sadece Hindistan için) Arama Geçmişi için geliştiirilmiş kullanıcı arayüzü.

Galeri

Koleksiyon oluşturma, fotoğraf kopyalama ve taşıma özellikleri eklendi. Boş sayfalarda yeni çizimler ve tasarımlar yapma imkanı. Genel kusur düzeltmeleri ve genel deneyim iyileştirmeleri. Kaynak : https://www.androidauthority.com/oneplus-6-6t-open-beta-updates-938238/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir