OnePlus 7 tasarımı karşımıza çıktı

Haberler admin 182 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus 7 tasarımı karşımıza çıktı

MWC 19 etkinliğinde 5G altyapısını tanıtında OnePlus firması, yeni amiral gemisi modeli olacak olan OnePlus 7’yi sergilememişti. Rakiplerinin kendilerini baltalamasından çekinen OnePlus firması, ilerleyen aylarda OnePlus 7’yi resmen sergileyecek. Ancak bugün OnePlus 7 tasarımı en net görselleri ile karşımıza çıktı.

OnePlus firmasının yeni amiral gemisi modeli olacak olan OnePlus 7 tasarımı ile bugün karşımıza çıktı. OnePlus 7 görünen o ki tam ekran tasarım için pop-up ön kamera ile gelecek.

OnePlus 7’nin sızdırılan görsellerinde pop-up ön kamera dikkat çekiyor. Gerçek anlamda tam ekran tasarım ile gelecek olan OnePlus 7’nin açılıp kapanabilen bu ön kamerası, yüz okuma teknolojisine de sahip olacak. Telefonun arkadaki bölümünde ise diklemesine üçlü kamera kurulumu yer alacak.

Gücünü Qualcomm’un 2019 yılı amiral gemisi modellerine zor veren Snapdragon 855 yonga seti ve 8 GB RAM’den alacak olan OnePlus 7, yığın modelde 12 GB RAM kullanacak. 128 GB / 256 GB / 512 GB dahili depolama birimi ile gelecek olan OnePlus 7, fiyatını yerinde tutabilirse rakiplerinin bir kaç adım önünde yer alacaktır. OnePlus 7 ayrıca 5G teknolojisini de destekleyecek.

600 dolar seviyesinde bir fiyata sahip olacağı söylenen OnePlus 7, rakiplerinin 999 dolarlık modellerine taş çıkaracak gibi görünüyor.

 

Bu Faruk o Faruk yok!

Feghouli’den flaş karar

Sadece mart ve nisan aylarında yenebiliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir