OnePlus Watch en çok merak edilen ürün oldu

Haberler admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus Watch en çok merak edilen ürün oldu

OnePlus Watch şirketin ilk akıllı saati olacak. Aygıt hakkında tüm ihtişamıyla OnePlus kadar retweetlenen “sızdırılmış bir manzara” de mevcut. Bakış, yaklaşık olarak resmi bir teaser görevi görüyor. Önceki tanıtımından da anlaşılacağı gibi, giyilebilir aygıt yuvarlak bir yüze ve genelde bastırılmış bir görünüme sahip. Cihaz standart 20 mm veya 22 mm’lik değiştirilmesi kolay bir bantla gelecek. Fakat bu ebat bilgilerinden bütünüyle belli değiliz.

Şirket kadar paylaşılan görüntüde ekranda siyah bir arkadaki plan gösterildiği için çerçevelerin ne dek büyük olacağı şimdilik süresiz. Görüntüde sağ tarafta iki düğme var. Ekran ise her zaman açık ekran işlevine sahip görünüyor. Bu, görüntünün ortaya çıkardığı özelliklerle ilgili olarak ve önceki OnePlus tanıtımlarından yola çıkarak zeki saatin, Google’ın Wear OS’ini değil, özel bir yazılım platformunun kullanılacağını biliyoruz.

OnePlus Watch, IP68 su ve toz direncine sahip olacak. Söylentilere kadar siyah ve gümüş renkte sunulacak. Zeki saat bir SpO2 sensörü, egzersiz seziş, uyku takibi ve 4GB entegre depolama alanı ile birlikte gelecek. Cihaz 20 dakika şarjla bir haftalık batarya ömrü sunacak. Resmi lansmana çok az zaman kaldı ve aygıt hakkında bütün bilinenler netliğe kavuşmuş olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir