OnePlus, yaklaşan akıllı saati için iki tasarımın patentini aldı

Haberler admin 6 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus, yaklaşan akıllı saati için iki tasarımın patentini aldı

OnePlus’ın bu yıl iki ürünle Smartwatches dünyasına girmesi bekleniyor. Lansmandan önce, ürünler hakkında çoğu akıntı internete sızdırıldı. Şimdi, diğer bir akış, OnePlus Watch’un mümkün tasarımını gösteriyor. OnePlus, Alman Patent ve Ticari Marka Ofisi’nde (GPTO) bir Smartwatch tasarımının patentini aldı. Demin tasarımı onaylamamış olsa da, berat açıklaması, tasarımın OnePlus tarafından alındığını doğruluyor.

Akıllı saatlerin ilki, zeki bir bantta görebileceğiniz türden bir kayışı olan daha sportif bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım çizimlerine bakılırsa akıllı saatin bantları Apple Watch Spor Bantlarına fazla benziyor diyebiliriz. İlk bant ise silikondan yapılmışa benziyor. Oysa öteki versiyon olasılıkla deriden oluşuyor.

Kayışın sonundaki toka, epeyce sıra dışı bir tasarımın önemli bir noktası olarak karşımıza çıkıyor. Saatin her iki versiyonunda da ast tarafta iki düğme var. Keza bir optik yürek atış hızı sensörü, kan basıncı ve kandaki oksiyeni ölçen özellikler ile çok miktar pimleri de cihazda kendini gösteriyor. Çok sayıda sızıntıya ve resmi teaser’a rağmen, saatin nihayet ne vakit geleceği hala bilinmiyor. En iyi ihtimalle Mart civarı gelmesi tahmin ediliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir