OnePlus’tan “Lite” sürprizi

Android admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus'tan

Android Central’ın haberine tarafından, OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, 2021 model amiral gemilerinin kullanacağı Snapdragon 888 yonga setini kullanacak. Oysa bu iki telefunun yanında, OnePlus’ın bize bundan başka sürprizi olabilir: OnePlus 9 Lite. Görünen O Ki OnePlus 9 Lite, 2020’nin en iyi telefonlarında yer alan Snapdragon 865 ile gelecek.

Haberde OnePlus 9 Lite hakkında diğer herhangi bir detaylar sunulmasa da, muhtemelen Samsung Galaxy S20 FE ve Google Pixel 5 gibi öteki “daha ucuz amiral gemileriyle” rekabet etmesi planlanıyor.

OnePlus, 2020 boyunca serisinde bazı değişiklikler yaptı. OnePlus 8T geldi, ancak mesela bir 8T Pro gelmedi. Orta düzey OnePlus Nord‘un ardındaki gelen Nord N10 5G’nin aceleyle üretilmiş ucuz bir 5G’li alternatif olduğu düşünüldü.

bu nedenle, OnePlus 9, belirli tüketicileri hedefleyen muhakkak fiyat katmanlarına sahip yeni bir telefon serisi başlamak için bir fırsat. Sonuçta, Snapdragon 865 hala harika bir yonga seti ve ona sahip telefonlar, Snapdragon 765 kullanan Google Pixel 5 gibi daha az kuvvetli amiral gemilerinden daha iyi performans gösteriyor. Ama daha artı özellik sızıncaya dek, OnePlus 9 Lite’ın yapabilecekleri konusundaki tahminlerimizde özenli olacağız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir