Oppo 10x optik zoom ile devrim yaratıyor

Haberler admin 220 Okundu
sponsorlu reklam

Oppo 10x optik zoom ile devrim yaratıyor

Oppo, MWC 19 etkinliğinde 5G özellikli ve 10x zoom yapabilen telefonunu duyurdu. Dünyadaki ilk 10x kayıpsız zoom teknolojisi ile 5G teknolojilerini tanıtan firma, mobil alanda ne değin reformcu olduğunu bir kere daha kanıtlamış oldu.

Firmanın 5G alanındaki projesi olan 5G Landing ile üretilen bu telefon, önümüzdeki yılın veri bağlantıları ile uyumlu olacak. Oppo’nun 10x kayıpsız yakınlaştırma yapan telefonunda 48 Megapiksellik belli başlı kamera, 120 derece ultra geniş açılı lens (16 mm) ve telefoto lens (160 mm) yer alıyor.

Oppo hem mobil oyuncular için de büyük bir atılım yapıyor. Shadow ile ortaklaşa geliştirilen bulut tabanlı oyun Soul Calibur 6, Oppo’nun telefonlarında oynanabilecek. Dövüş türündeki oyun olan Soul Calibur 6, daha önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkmıştı.

5G’nin yaygınlaşması ile bulut tabanlı oyunların daha kuytu oynanabileceğini öngören Oppo, bu konudaki yatırımlarına şimdiden başladı. Şimdilik Oppo’nun 5G’li ve kayıpsız zoom yapabilen telefonun fiyat etiketi bilinmiyor.

Hızla kilo verdiriyor

Gomis bu kere korkuttu

Fatih’in en iyi kebapçıları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir