Oppo F11 Pro heyecan verici unsurlara sahip

Haberler admin 138 Okundu
sponsorlu reklam

Oppo F11 Pro heyecan verici unsurlara sahip

Oppo, şimdiye kadarki en gösterişli telefonlarından birisiyle geliyor. Aygıt, amiral gemisi modellerle yarışacak düzeyde olmasa da teknik detaylarıyla şimdiden büyük ilgi toplamayı başardı. Çinli firmanın açıktan reklamlara başladığı telefon için lansman tarihi de belirlenmiş oldu.

Her şeyden önce tasarım. Cihazda, Oppo’nun panoramik ekran ismini verdiği bir panel tasarım kullanılacak. Bu tasarımda herhangi bir çentik ya da kamera deliği yer almıyor. Özçekim kamerası, daha önce gördüğümüz şekilde, açılıp kapabilen bir mekanizmayla sunulacak. Paneli adamakıllı pak yetişmek içinse parmak izi okuyucu arkada bulunacak.

Arkayı çevirdiğimizde yine sade bir tasarım bizleri bekliyor. Düşey çift kamera kurulumu ve parmak izi okuyucu göze çarpan birincil ayrıntı aralarında. öte taraftan her iki yüzde de kenarlarda yer alan hafif kavis, şüphesiz daha üstteki düzey bir tasarım şehvetli sağlayacak gibi duruyor.

Teknik özellikler tablosuna geldiğimizde birincil uyarı çeken şey 48 + 5 MP‘lik çift arkadaki kamera kurulumu oluyor. Burada kullanılacak olan 48 MP çözünürlüğündeki asıl sensör, daha keskin fotoğraflar yakalayabilmek için özel bir yazılımsal bir teknikten faydalanacak.

F11 Pro’nun öteki öne meydana çıkan özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz: MediaTek Helio P70 yongaseti, 6.5 inç Full HD+ ekran, 16 MP ön kamera, 6 GB RAM, 64/128 GB dahili depolama ve 4000 mAh pil.

ilgi çekici modelin tanıtım tarihi ise 5 Mart olacak. Görünen O Ki Çinli şirket, Mobil Dünya Kongresini es geçip cihazını bir hafta daha sonra duyuracak.

 

Çabucak kilo verdiriyor

Gomis bu defa korkuttu

Fatih’in en iyi kebapçıları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir