Orta segmente yeni oyuncu; Motorola One Vision

Haberler admin 322 Okundu
sponsorlu reklam

Orta segmente yeni oyuncu; Motorola One Vision

Zeki telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Motorola, şu arala yeni bir model üstüne yoğunlaşmış durumda. Teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de hatırlayacağı üzere, Motorola’nın orta segmentteki yeni modeli geçtiğimiz günlerde Geekbench’te ortaya çıkmıştı. Performans testinde Exynos 9610 yonga seti ve 6GB RAM ile görünen telefonun özellikleri netlik kazandı.

Motorola’nın orta segmentteki yeni modeli delikli ekran tasarımına sahip. Gücünü Samsung tarafından üretilen Exynos 9610 yonga setinden bölge telefon sistemini 6GB RAM’le destekliyor. Dileyenler için telefonun 3GB ve 4GB RAM’e sahip versiyonları da bulunacak. Kesinlikle seçeceğiniz RAM miktarı, fiyatı da doğrudan doğruya etkileyecek.

Dahili depolama tarafında 32GB, 64GB ve 128GB’lık 3 ayrı versiyonla gelecek olan telefon 3500 mAh kapasitesine sahip sıradan bir bataryadan beslenecek.
2520 x 1080 px çözünürlüğünde 6.2 inçlik hayli geniş bir ekrana sahip olan modelin ekran en boy oranı ise 21:9 olarak muhakkak. Yani Motorola One Vision, kuytu, uzun bir ekrana sahip olacak.

Arka tarafında düşey olarak konumlandırılmış 48MP + 12MP’lik çift belli başlı kamera modülü bulunan telefonun hayli geniş bir pazarda satışa sunulması bekleniyor. Muhtemelen bu pazarlar arasında Türkiye yer almayacaktır.

Bu meslek uygun müsade 3 ay!

Victoria’s Secret’ın yeni meleği

Jelena Karleusa’nın acı günü

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir