OS 6, son derece ilginç bir tasarımla geliyor

Haberler admin 124 Okundu
sponsorlu reklam

OS 6, son derece ilginç bir tasarımla geliyor

Birbirinden öbür ve canlı renk şemalarına sahip olan bu yeni işletim sistemi, bununla beraber çeşitli performans geliştirme ve uygulama özellikleri de sunuyor. Yeni resmi web sitesinde görüldüğü kadarıyla; ayrıca temiz, hem de pratik bir görsel deneyim kendisini belli ediyor.

Eğer Oppo modellerinden bir her birine sahipseniz ve yavaşlığından şikayetçiyseniz, bu yeni işletim sistemi bütün problemlerinizi giderebilir. Ayrıca; oyun Alanı, oyun deneyimini kişiselleştirmenizi sağlayan bir diğer nitelik olarak ortaya çıkıyor.

Benzer anda Wi-Fi ve 4G bağlantısını kullanan Smart Dual da, tüm bu özelliklere ilave olarak geliyor. Bu Nedenle güvenilir olmayan bağlantı nedeniyle herhangi bir bağlantı kopukluğu ortaya çıkmıyor.

Color OS 6 Android Pie’yi temel alıyor. Bu sayede; ana ekrandan sola kaydırmayla erişilebilen yeni gezinme hareketleri, gelişmiş bildirim çubuğu ve her tarafta tasarlanan Smart Muavin da kullanıcılara sunuluyor. Yoğun olarak kullanılan AI sistemi sayesinde; bütün mekanizmalar bilgece işler ve pili korumak için sık kullanılmayan arkadaki plan uygulamaları çarçabuk durur

Temizleme yaparken ortaya çıktı

“Dertli halde, yüzü gülmez oldu”

“Önce Barcelona istedi”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir