Outriders beraberinde pek çok sorun getirdi

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Outriders beraberinde pek çok sorun getirdi

Square Enix, Reddit’te bir güncelleme yayınlayana kadar oyunculardan PC/Konsol çapraz oyununu denememelerini isteyen bir mesaj yayınladı. Yayıncı Square Enix bildiriminde: “PC ve Konsol aralarında bir bağdaşmazlık olduğunu keşfettik. Bir Konsol oyuncusunu bir misafir etme kodu aracılığıyla PC ??oyununuza ziyafet ederseniz; oyun başlangıçta bağlanacak oysa sonunda bir oyuncu oyundan atılacak. Oyunun bütün sürümlerini güncelleyene dek bunu yapmamanızı kuvvetle nasihat ediyoruz.” Bir fazla oyuncu, son yirmi dört saat içerisinde oyuna antre yapmakta sorun yaşadıklarını bildirdi. Square Enix açıklaması, ekibin en kısa sürede bir düzeltme yayınlayacağını doğrular nitelikte: “Olası olan en kısa sürede haber vereceğiz.”

Square Enix Outriders ile başa çıkmaya çalışıyor

Outriders’da da olduğu gibi yeni meydana çıkan her oyun ani ilgi artışı nedeniyle o kadar fazla sorun yaşıyor. Özellikle fazla oyunculu oyunlar çıktığında yaşanan bağlantı sorunları epeyce yaygın ve makul sorunlar diyebiliriz. Oysa Outriders özelinde performans da dahil elde etmek üzere o kadar fazla sorun var gibi gözüküyor: “PC oyuncularının fazla yüklenmiş bir CPU nedeniyle takılma, çöküntü ve önbellek sorunları ile karşılaştığının farkındayız. Bunu en acil şekilde araştırıyoruz ve yakın gelecekte bir çözüm üretmeyi umuyoruz.”

Outriders

Bağlantıdaki Reddit gönderisinde, geçici çözümlerin bir listesini; görseller ve haritaya düşen öğeler gibi öteki konularla ilgili devlete ait güncellemeleri ve önerileri bulabilirsiniz. Yirmi dört saat içinde bütün platformların kullanıma sunulmasıyla birlikte, ihtiyacınız olan bütün bilgiler için de bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncular için naçizane tavsiyemiz, çapraz oyunu devre dışı bırakmalarıdır. Sorunlar nedeniyle Steam’de de incelemelerin tamamı “Karışık” analiz olarak derlenmiş. gerçi tahlil yapmadan önce, sorunların çözülmesi için bir-iki hafta değin beklemekte fayda var çünkü Outriders; potansiyeli olan ve bu karantina günlerinde insanların abes vakitlerini bereketli değerlendirmelerine tezgâhtar olabilecek bir oyun konumunda yer alıyor. O Kadar fakat çıkışından sadece birkaç saat sonra Marvel’s Avengers’ı üçe katladı.

Bakınız: Outriders birkaç saatte Avengers’ı üçe katladı

Outriders; People Can Fly göre geliştirilen, Square Enix’in Avrupa ast kuruluşu kadar yayınlanan bir video oyunu. Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Stadia için 1 Nisan 2021’de, yani dün yayınlandı.

Bakınız: Outriders ultra sistem gereksinimleri açıklandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir