Outriders demosu 25 Şubat’ta Steam’de

Oyun Hileleri admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Outriders demosu 25 Şubat'ta Steam'de

People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders için Steam’de 25 Şubat tarihinde bir demo sürümü yayınlanacak. Bilim kurgu türünde kooperatif bir deneyim olan bu üçüncü kişi nişancı oyunu için yayınlanacak demo aynı zamanda oldukça eli açık. Süre sınırı yok, oyundaki dört sınıfın hepsi denenebilecek ve ilerlemeniz, oyunu satın aldığınızda kaydedilmiş olacak.

Outriders için demo sürümü 25 Şubat’ta Steam platformunda yayınlanıyor

Outriders için yayınlanacak demo sürümü için paylaşılan uzun tweet zincirinde tüm detaylar paylaşılmış. Demo ayrıntılarıyla ücretsiz olacak ve dileyen herkes oyunu deneyebilecek. Beta ya da herhangi bir sürüm yok, demo olarak yayınlanıyor ve herhangi bir ön sipariş ya da satın alım gerektirmiyor. Türkiye’de 25 Şubat TSI 19:00’da bütün oyuncular Steam mağaza sayfası üzerinden demoyu indirebilecek. PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve GeForce NOW) platformlarında yayınlanacak olan bu demo için herhangi bir süre kısıtlaması değil.

Outriders demosu 25 Şubat'ta Steam'de

Outriders için yayınlanan bu demo bununla birlikte oyunun kullanılamadığı Stadia dışarıya tüm platformlarda çapraz oyunu destekleyecek. Bu da platform ayrım etmeksizin oyuncuların birlikte oynayabileceğine dikkat çekici ediyor. aynı zamanda bu demo, oyunun çıkış tarihi olan 1 Nisan’dan daha sonra da erişilebilir olacak. Düzey sınırı her sınıf için dört yetenek ve iki hüner puanı öğrenebileceğiniz 7’ye değin olacak. Oyunun zorluğunu ve kazandığınız ganimetlerin kalitesini belirleyen “dünya kademesi sistemi” de beşinci kademeye dek ilerlemenizi sağlayacak.

Sistem gereksinimleri

Eğer demoyu denemek istiyor ve bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız işte sizin için Outriders sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-8350RAM: 8GBEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750Ti veya AMD Radeon R9 270xDirectX: Sürüm 11Depolama: 70GB kullanılabilir alan

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10İşlemci: Intel Core i7-7700 veya AMD Ryzen 5 1600RAM: 16GBEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480 8GBDirectX: Sürüm 12Depolama: 70GB kullanılabilir alan

Bunlar en düşük ve önerilen sistem gereksinimleriydi. Eğer ultra sistem gereksinimlerini öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili yazımıza gidebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir