Paddington 3 filmi resmi olarak onaylandı

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Paddington 3 filmi resmi olarak onaylandı

Variety kadar yapılan habere tarafından, Paddington 3 filminin faal olarak geliştirme aşamasında olduğu belirtildi. Filmin dağıtımcısı, konuyla ilgili “StudioCanal’ın birinci ve ikinci filmlerde olduğu gibi, üçüncü film üstünde de son derece tedbirli, dikkatli ve sıkı bir alıştırma yürüttüğünü söyleyebiliriz.” ifadelerinde bulundu. Filmin başrol oyuncularından Hugh Bonneville, geçtiğimiz hafta BBC Radio 2’nin The Zoe Ball Breakfast Show programına misafir olmuştu. Bonneville, proje üstünde ileriye dönük bir ivme olduğunu ve bunun ufukta bir yerlerde olduğunu dile getirdi.

StudioCanal, serinin üçüncü filmi hakkında hemen şimdi paylaşılacak bir ayrıntısıyla uğraşma olmadığını söyledi. Fakat daha önce yayınlanan raporlarda stüdyo, yeniden David Heyman’s Heyday Films ile birlikte çalışacağını açıklamıştı. Birinci ve ikinci filmin senaristi ve yönetmeni Paul King ise, üçüncü filmi yönetmeyeceğini, fakat gerçi ekibe dahil olacağını belirtti. King şu anda, Willy Wonka’nın hikayesini konu bölge Warner Bros. Pictures yapımı Wonka‘nın yönetmen koltuğunda oturuyor. Film, herhangi bir durdurma haberi olmazsa Mart 2023‘te sinemaseverler ile buluşacak.

Paddington 3 filmi resmi olarak onaylandı

Paddington 3 filmi resmen onaylandı

Paddington filmleri, genel olarak verdiği mesajlardan nedeniyle izleyici tarafından epeyce takdire değer bir hızlı oldu. Pek fakat serinin ikinci filmi dünya çapında 225 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir başarıya imza attı. İlk filmde Nicole Kidman, fena niyetli tahnitçi Millicent Clyde‘ı canlandırırken, ikinci filmde Hugh Grant, egoist bir oyuncu ve hırsız olan Phoenix Buchanan‘a hayat vermişti. Filmler, bununla beraber göçmenlik yanlısı ve Brexit karşıtı olarak yorumlandı. 2017 yılında hayatını kaybeden Paddington’ın yazarı Michael Bond, İkinci Dünya Savaşı sırasında boyunlarındaki etiketlerle Londra’ya gelen mültecilerin hikayelerinden ilham aldığını söylemişti.

Paddington filmlerinin orijinal seslendirme kadrosunda yer alan Ben Whishaw, StudioCanal’ın yapımcılığını üstlendiği The Adventures of Paddington adlı televizyon programında rolünü yeniden canlandırdı. ABD’de Nickelodeon kanalında yayınlanan dizinin ikinci sezonunun galası Cuma günü yapılacak. Nisan ayında ise, dünyanın öteki bölgelerinde yayınlanacak. Paddington 3’ün ne zaman gösterime gireceği az önce açıklanmadı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir