PaperCut NG

Programlar admin 391 Okundu
sponsorlu reklam

PaperCut NG

PaperCut NG; ofisinizdeki tüm yazıcılara gönderilen yazdırma işlemlerini peşine düşüp takip etmenizi ve birey, birim ya da bölüm bazında yazdırma limiti ayarlamanıza mkan veren bir printer yoklama programıdır.

Program bilhassa büro, okul, üniversite vb. alanlardaki printer kullanımının kontrol altında tutulabilmesi nedeniyle geliştirilmiştir. Yazıcılara gönderilmiş baskıların tamamını kayıt altına alabilir, detaylı başvuru raporları alabilirsiniz. Kullanıcılar için baskı kotası ayarlarak yazıcıların gereğinden artı kullanılmasını engelleyebilyorsunuz.

Özellikler:

%100 web tabanlı idare. Bu sayede dünyanın neresinde olursanız olun programı rahatlıkla kullanabileceksiniz. Çarpraz platform desteği. Mac, Linux, Novell ve Unix platformalarda başvuru imkanı. Zorlama maliyet bilgisi girildiğinde yazıcı kullanan kişilerden (internet cafe vs) alınması gereken ücreti gösterir Kütüphane, mektep, internet kafe gibi ortamlarda güvenli zorlama imkanı Kullanıcıların kendi cihazları aracılığı ile kablosuz bağlanarak alacakları çıktılar da sisteme dahil edilebilir Yazıcı dilekçe raporlarını PDF, HTML ve Excel formatlarında alma 100.000’den pozitif sayıya değin kullanıcı Microsoft SQL Server, Oracle Database, Microsoft SQL Server Express, PostqreSQL veritabanı ve MySQL veritabanlarıyla düzenli dilekçe Çoklu printer sunucusu desteği Problemli durumlar için printer hata uyarıları Tatbik tarihçesini düzenleyebilme imkanı Uygulama programlama arabirimi ve kaynak kodu tüm kullanıcılara açıktır.İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir