Password Vault Manager

Programlar admin 127 Okundu
sponsorlu reklam

Password Vault Manager

Password Vault Manager, gelişmiş yapılandırma özelliklerine sahip bir parola yöneticisi.

Program, Web sitelerindeki formları otomatik doldurma ve sitelere girilen kullanıcı adı & şifre bilgilerini, yüksek kriptolama (AES) seviyesinde kaydediyor. Internet Explorer, Firefox ve Chrome tarayıcıları için eklenti desteği tamamen web tarayıcı üzerinden tek tıklama ile web sitelerine giriş, üyelik formlarını doldurma ya da kredi kartı bilgilerini girmek olası oluyor.

Password Generator özelliği ile yüksek güvenlikli şifreler oluşturulabiliyor ve daha evvelden oluşturulmuş şifrelerin güvenlik düzeylerini çözümleme edebiliyor. Öne meydana çıkan öteki bir nitelik ise muhalif programlardaki verileri (Roboform, Keepass, Lastpass, Passpack vs) içe aktarma desteği.

Password Vault Manager, genel yapısı itibariyle keza konut kullanıcılarını keza de kurumsal kullanıcıları hedefliyor ama ayrıntılı özelliklere bakıldığında ise daha çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak olan; şifrelerin iki taraflı bir veritabanı yapısında tutulması, sınırsız kullanıcı lisansı, iki taraflı şirket bilgilerinin kullanıcılarla paylaşılması, kullanılan şifrelerin geriye dönük istatistikleri gibi muhalif ürünlerde olmayan özellikler barındırıyor.

Programın ayrıca bazı özellikleri kısıtlanmış ücretsiz bir sürümü de bulunuyor. Bedava sürümü indirmek için http://passwordvaultmanager.com/Home/DownloadFree adresini ziyaret edebilirsiniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir