Paycell Kart 1 milyona ulaştı

Cep Telefonları admin 328 Okundu
sponsorlu reklam

Paycell Kart 1 milyona ulaştı

Turkcell’in yeni tür ödeme platformu Paycell çatısı aşağı sunulan alışveriş kartı Paycell Kart, 2018 yılını rekor kullanıcı sayısına ulaştı. Paycell Kart, ‘Banka değil Kanka’ sloganıyla kullanıcılarla buluşurken, güvenli alışverişte sunduğu yeni cins dijital ödeme deneyimi ile öne çıktı. Paycell Kart, 6 ay gibi kısa bir sürede bütün 1 milyon kullanıcıya ulaştı.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Keza güvenli ayrıca kontrollü alışveriş

Hem güvenli hem kontrollü alışveriş

Paycell Kart ile sektörde kayda değer bir boşluğu oldurduklarını söyleyen Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Genel Müdürü Melike Kara, “Türkiye’de nüfusun yarısı bankalarla herhangi bir bağlantı kurmuyor. Bu noktada Paycell Kart ile nakitsiz topluma geçiş sürecine büyük katkı maddesi sağlayacak bir adım attık. Alışveriş kartımızı VISA işbirliği zarfında “banka değil kanka” mottosu ile lanse ettik. Paycell Kart ile keza güvenli ödeme imkanı sunuyor ayrıca de masraf alışkanlıklarını teftiş edebilmeyi olası ayla getiriyoruz. Bu dek kısa sürede 1 milyon kullanıcıya ulaşmış edinmek bizim için sevinç verici. Paycell Kart yurtiçi ve yurtdışı tüm alışverişlere aracılık ederken, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını yalnızca mağazalarda yok online platformlarda da karşılıyor” dedi.

‘Sürpriz’ yeni yıl hediyeleri

Paycell Kart, yılbaşı kampanyası zarfında kazandırmaya devam ediyor. BiP Sürpriz Nokta & Paycell Yılbaşı Kampanyası kapsamında, BiP Sürpriz Nokta’ya gelip, haritadaki Paycell noktalarına gidenler Haftalık 1GB’den 100 TL’ye kadar sürpriz hediyenin sahibi oluyor.

31 Aralık gecesine değin devam edecek kampanyaya yeralma için Paycell Kart’lı olmak gerekiyor. Kazanılan para hediyeleri, otomatik olarak maddi veya sanal Paycell Kart’a yükleniyor.

Bir öteki yeni yıl kampanyası da market, otel ve restoranlarda geçerli. Paycell Kart’la toplamda 100 TL alışveriş yapanlar 10 TL hediye kazanıyor.

Harcadıkça kazandırıyor

Paycell’in güvenli ödeme araçlarından biri olan Paycell Kart kullanım veya kontrat imzalamaya lüzum olmadan, 18 yaş limitine takılmadan alıp, derhal kullanıma başlayabileceğiniz bir alışveriş kartı. Operatör ne olursa olsun, telefon numarasıyla aktive ediliyor ve kartın içine para yükleniyor. Gerisinde yüklenen para değin masraf yapılabiliyor. bu nedenle Paycell Kart bütçe kontrolü açısından da büyük rahat sağlıyor. Paycell Kart bununla birlikte Türkiye’nin internet kazandıran ilk alışveriş kartı. Her 100 TL harcamaya 500 MB internet kazandırıyor. Paycell Kart’ınızı, Turkcell Mağazaları, D&R ve turkcell.com.tr ve PTT’lerden ve n11.com’dan alan kullanıcılar, Paycell uygulamasını indirip cep telefonu numarasıyla zahmetsizce eşleştiriyor. Turkcell Mağazaları, Banka ATM’leri, Paycell Uygulaması veya herhangi bir banka hesabından EFT kanalıyla Paycell Kart’a para yüklemek muhtemel. Paycell Kartlar tüm dünyada, Visa ağı çerçevesindeki bedensel ve sanal bütün alışverişlerde güvenle kullanılabiliyor.

Önceki HaberKorsan Film İndirmek, Sinemayı Ne Dek Vuruyor?  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir