PewDiePie Kendi YouTube Rewind’ını Yayınladı: Orijinalinden Daha Fazla Beğenildi

Haberler admin 159 Okundu
sponsorlu reklam

PewDiePie Kendi YouTube Rewind’ını Yayınladı: Orijinalinden Daha Fazla Beğenildi

YouTube Rewind’ın aldığı kötü yorumların gerisinde YouTube yıldızı PewDiePie kendi Rewind’ını çekti ve tartışmalı bir şekilde orijinalinden daha iyi oldu.

YouTube’un en fazla aboneye sahip olan kanalı Felix ‘PewDiePie’ Kjellberg, geçtiğimiz gün kendi YouTube Rewind 2018 videosunu paylaştı ve orijinal YouTube Rewind’ın tersine 2018’in en kayda değer ve en gülünç anlarına yer verdi.

PewDiePie, çektiği videoda orijinal Rewind’ı da iğneleyerek Will Smith’in videoda sergilediği çok iyi oyunculuğun taklidini yapmayı unutmadı. Bunun yanı sıra 28 Aralık itibariyle yaklaşık olarak 11 milyon izlenmiş video 3,1 milyon beğenme aldı. 14 bin birey videoyu beğenmedi.

Beğenilerden söz açılmışken, orijinal Rewind’da yer alan ‘açıklama okuma etkinliğine’ de değinen PewDiePie, YouTube’un Rewind videosundaki yorumları okuyarak bir çeşit dalga geçti ve YouTube’un kullanıcılarına istediklerini vermediğini söyledi. Ayrıca YouTube’un “copystrike” sistemini de videosunda eleştiren PewDiePie, içerik yaratıcılarının sorunlarına da uyarı çekti. YouTube Rewind’ın hemen 14 milyon dislike ile YouTube’un en beğenilmeyen videosu olduğunu hatırlatmakta da avantaj var.

Sene içerisinde fazlaca konuşulan tüm mizahlara özetle değinen PewDiePie, ayrıca bu sene kaybettiğimiz isimleri de videosunda andı. Videoda Avicii, Stephen Hillenburg, Stephen Hawking, Stan Lee ve Stefán Karl Stefánsson gibi isimlere yer verildi.

PewDiePie’ın YouTube Rewind’ını aşağıdaki video aracılığıyla izleyebilirsiniz:

Kaynak : https://www.dexerto.com/entertainment/pewdiepie-creates-his-own-hilarious-version-of-youtube-rewind-2018-266823

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir