PlayStation ücretsiz oyunlarını almayı unutmayın

Haberler admin 20 Okundu
sponsorlu reklam

PlayStation ücretsiz oyunlarını almayı unutmayın

Bildiğiniz gibi Sony, Play Beygir Home kampanyası zarfında bedava oyunlar dağıtıyor. Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde de olduğu gibi 9 oyun bugün itibari ile ücretsiz oldu. PlayStation Store’a artan bir şekilde ücretsiz oyunlarınızı almayı unutmayın. Hangi oyunların bedava olduğunu ise daha aşağı tarafta ayrıntıları ile birlikte listeliyoruz. Buyursunlar.

PlayStation bedava oyunları

Bkz: Sony, PlayStation için 10 ücretsiz oyun dağıtıyor

Abzû

Giant Squid göre geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Abzû, ilk olarak 2 Ağutos 2016 tarihinde piyasaya sürüldü. Sanatsal ve felsefi yönüyle öne meydana çıkan yapım serüven türünde ve bugün ücretsiz olarak alınabilir.

Enter The Gungeon

Dodge Roll tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan Enter The Gungeon, 2016 yılında piyasaya sürülen oyunlardan biri. Unity oyun motoruyla geliştirilen rogue-like türündeki yapım da bugün dağıtılan PlayStation bedava oyunları aralarında.

Rez Infinite – PlayStation ücretsiz oyunları

United Game Artists kadar geliştirilen ve SEGA kadar  yayınlanan bir oyun. Temel olarak bir müzik oyunu olduğunu söyleyebileceğimiz üretim orijinal oyun olan Rez’in remastered sürümüdür.

PlayStation ücretsiz oyunlarını almayı unutmayın

Subnautica

Hayatta kalma türünde ve oyunculardan epeyce beğeni toplamış Subnautica, Unknown Worlds Entertainment göre geliştirilmiştir. İlk kez 16 Aralık 2014’te piyasaya sürülen oyun suyun altında hayatta kalma teması üzerine inşa edilmiştir. Denemenizi nasihat ederiz.

The Witness – PlayStation ücretsiz oyunları

Thekla Inc tarafından geliştirilen bulmaca temalı bir video oyunudur. Myst’ten esinlenen oyun doğal ve insan yapımı yapılarla batmış bir açık dünya adasını keşfetmeniz üzerine kurulu. Bugün dilerseniz bedava şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz PS VR Oyunları

Astro Bot Rescue Mission (VR)Moss (VR)Thumper (VR)Paper Beast (VR)

Horizon Zero Dawn da önümüzdeki dönemde ücretsiz olacak

Bkz: En iyi PlayStation 4 oyunları

Bütün bu güzel oyunların yanı sıra Horizon Zero Dawn da önümüzdeki dönemde bedava dağıtılacak oyunlar aralarında. Guerilla Games’in geliştirdiği açık dünya aksiyon türündeki yapım Play Beygir Home kampanyası zarfında 20 Nisan 2021 TSI 07:00’dan 15 Mayıs 2021’e dek ücretsiz alınabilecek. Biz yeniden vakti geldiğinde size buradan hatırlatırız, PlayStation ücretsiz oyunları ve oyun sektöründen daha fazla veri için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin.

Ücretsiz oyunları elde etmek için buraya tıklayın.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir