Power Rangers efsanesi geri dönüyor

Haberler admin 268 Okundu
sponsorlu reklam

Power Rangers efsanesi geri dönüyor

Çocukluğu 90’lı yıllarda geçmiş olanlar için Power Rangers’ın ayrı bir yeri vardır. Bu aksiyon dizisi bir döneme damga vurmayı başarmış ve sonrasında ülkemizde yayından kaldırılmıştı. Yurt açık havada yoluna dolu dizgin sürekli Power Rangers’ın böylece fazla versiyonu çıktı. Fakat hiç biri ilk orijinal seri kadar ses getiremedi.

Bütün dünyada bu dek popüler olan dizi ara sıra PC ve konsollarımıza da misafir oldu. Ama uzun zamandır elle tutulur bir Power Rangers oyununa rastlamamıştık.
Geçtiğimiz gün nWay, Hasbro ve Lionsgate işbirliğiyle geliştirilen Power Rangers Battle for the Grid duyuruldu. genel olarak Power Rangers Battle for the Grid de elle tutulur bir yapıma benzemiyor. Belirlenmiş jenerasyonlardaki baskı savaşçılarını bir araya getiren yapım, sade bir dövüş oyunu.

Power Rangers Battle fort he Grid, PS4 ve Xbox One haricinde PC ile Switch için de satışa sunulacak. Oyunun standart sürümünün 19.99 dolar, koleksiyoncu sürümünün ise 39.99 dolardan satılacağı açıklandı.

Cross-Play ve Cross-Progression özelliklerini barındıran yapımda ayrı konsollar üzerinden online maçlar yapmak olası olacak. Oyun için yayınlanan ilan fragmanına yukarıdan göz atabilirsiniz.

Oyunun önümüzdeki Nisan ayında raflardaki yerini alacağını da dip not olarak belirtelim.

Kan donduran ticaret!

Estetiğe 500 bin dolar harcadı

Ajda Pekkan’a meydan okudu

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir