PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil ekran kartı ortaya çıktı

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil ekran kartı ortaya çıktı

AMD’nin RDNA 2 mimarisine sahip PowerColor Radeon RX 6900 XT Liquid Devil ekran kartı gün yüzüne çıktı. RDNA 2 mimarisi, 4K oyun deneyimi için yeni performans seviyeleri, görsel doğruluk ve gelişmiş bazı özellikler sunuyor. Daha düşük zor tüketimiyle daha yüksek performans karşılamak için tasarlanan ekran kartı, gecikmeyi ve güç kullanımını en aza indirmek için tasarlanmış yeni bir önbellek hiyerarşisiyle birlikte geliyor.

PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil ekran kartı ortaya çıktı

PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil ekran kartı ortaya çıktı

7 nm fabrikasyon sürecinde üretilen ekran kartı, AMD’nin RDNA 2 mimarisinden gücünü alıyor. RDNA 2, düşük şiddet tüketimiyle yüksek performans sunmak üzere yüksek sürat ve gelişmiş şiddet verimliliğinin yanı sıra data aktarımını, gecikmeyi ve güç kullanımını en üye indirmek için yeni bir önbellek tasarımıyla birlikte geliyor. Buna ilave olarak, DirectX 12 Ultimate desteği, oyunları yeni bir realizm düzeyine yükseltmek için ışın izleme, hesaplama ve rasterleştirilmiş efektlerin kuvvetli bir karışımını oyuncuların kullanıma sunuyor.

Sloven ILAVE firması göre tasarlanan soğutma bloğu, Quantum Vector RX 6800/6900 arkadaki plaka ile birlikte geliyor. Orijinal EK Vector sadece AMD’nin referans kartları için kullanılırken, PowerColor daha geniş bir PCB yapısını seçim etmiş. Ortaya meydana çıkan fotoğraflara baktığımızda, RX 6900 XT Inkar Devil ile benzer modele yer verildiğini görüyoruz. bununla beraber, ayrıca Liquid Devil ayrıca de Red Devil modelinin benzer kart tasarımını paylaşacağını söyleyebiliriz. Ekran kartının önümüzdeki hafta içerisinde resmen tanıtılması bekleniyor.

Kartın saat hızları ve fiyatlandırması konusunda henüz resmi bir izah etme yapılmadı. Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler yeni sistem toplamayı düşünüyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

PowerColor Radeon RX 6900 XT Liquid Devil pictured https://t.co/6bMKzbuLGH

— VideoCardz.com (@VideoCardz) February 20, 2021

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir