PowerDVD

Programlar admin 203 Okundu
sponsorlu reklam

PowerDVD

PowerDVD; DVD, HD ve Blu-ray filmleri izleyebilmenizi en basit yoldan ve en iyi şekilde karşılayan bir video oynatıcı ve film izleme programı.

PowerDVD Ultra’nın yeni özellikleri aralarında 3D ve 4K (Ultra HD) görüntü desteği, düşük çözünürlüğe sahip videoları upscale yöntemi ile HD kalitesine yükselten TrueTheater HD, video izleme esnasında saniyedeki kare sayısını (frame rate) yükselterek daha akan bir manzara sağlayan TrueTheater Motion, 2D olan video ve fotoğrafları 3D’ye çevirebilen TrueTheather 3D ve renkleri ve detayları iyileştiren TrueTheater Lighting dikkat çekiyor. Ayrıca popüler video paylaşım sitelerinden video indirme özelliği de programa eklenmiş durumda.

Video izleme programı denince akla ilk gelen isimlerden biri olan PowerDVD ile AVCHD, AVCREC, MPEG-4 AVC (H.264), MPEG-2 HD ve WMV-HD gibi gelişmiş HD formatlardaki filmleri ve videoları yüksek kalitede izleyebilirsiniz. HDMI 1.3 desteği ve 8 kanal ses ile evinizde sinema keyfini eksiksiz yaşayabilirsiniz. PowerDVD, Dolby TrueHD ve DTS- HD ses formatlarını da destekler ve TrueTheater özelliği doğru izlediğiniz görüntüye en yerinde ses seviyesin ince ayarlamalarla kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kaspsamlı bir medya oynatıcı olmasının yanında PowerDVD Remote özelliği tamamen iPhone, iPad ve Android tabanlı mobil cihazlarınızdan PowerDVD yazılımını yerinizden kalkmadan denetim edebilirsiniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir