Programlamaya Başlamak İçin Java’yı Komple Öğrenebileceğiniz Udemy Kursu, 409 TL Yerine 24,99 TL Oldu

Genel admin 373 Okundu
sponsorlu reklam

Programlamaya Başlamak İçin Java'yı Komple Öğrenebileceğiniz Udemy Kursu, 409 TL Yerine 24,99 TL Oldu

Online eğitim platformu olan Udemy, Java programlama dilini ileri seviyede öğrenmek isteyenler için Sıfırdan İleri Seviyeye Komple Java Geliştirici Kursu’nu 409,99 TL yerine yalnızca 24,90 TL’ye sunuyor.

Programlama dilleri söz konusu olduğunda Java’nın ayrı bir yeri olduğu su götürmez bir reel. Android’den web programcılığına kadar böylece çok alanda kullanılmakta olan Java, dünyanın en popüler programlama dilleri aralarında yer alıyor.

Fazla yakın bir geçmişe değin Java öğrenmenin en kısa yolu, maddi programlama kursları olsa da online eğitim platformlarının ortaya çıkması ile birlikte işler tamamen değişmiş durumda. Özellikle yazılım ve programlama alanında online eğitimde dünya lideri olan Udemy’nin, Webtekno takipçilerine özel yeni yıl kampanyası dahilinde Java’yı ustalıkla öğrenebileceğiniz Sıfırdan İleri Seviyeye Komple Java Geliştirici Kursuna 409.00 TL yerine 24.99 TL’ye tescil olabilirsiniz.

Toplam 222 dersten oluşan kurs, 40 saat 32 dakikalık sürede Java hakkında kafanızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyor. Kurs zarfında nesne yönelimli programlamanın bütün konseptlerini, Multithreading konseptlerini, JDBC ve Mysql veritabanını kullanmayı, dosya işlemlerini, Swing kütüphanesini kullanarak profesyonel masaüstü uygulamaları geliştirmeyi, Java ile 2 boyutlu oyunlar yazmayı, Swing ve Mysql data tabanını kullanarak kurumsal uygulamalar geliştirmeyi, nesne yönelimli programlama temellerini öğrenerek özgeçmişinize “ileri seviyede JAVA biliyorum” yazabileceksiniz.

Online eğitimde dünya lideri Udemy’nin, Java programlama dilini A’dan Z’ye öğrettiği Sıfırdan İleri Seviyeye Komple Java Geliştirici Kursu’na %94 indirimle yalnızca 24.99 TL’ye sahip almak ve kurs hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için Udemy’nin resmi kurs sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir