PRTG Network Monitor

Programlar admin 137 Okundu
sponsorlu reklam

PRTG Network Monitor

PRTG Network Monitor, bilgisayar ağınızda (LAN, WAN) yer alan switch, router, gateway, modem vb. ekipmanları ve spiker servislerini (Exchange Server, SQL Server, IIS, Apache Web Server, POP3, SMTP, HTTP, FTP vb.) kesintisiz denetçi ve belirlediğiniz kriterlerin dışarıya bir şart olduğunda e-posta ya da SMS ile haber veren bir ağ izleme programıdır.

PRTG Network Monitor, 100’den pozitif algılayıcı tipiyle (Bandwidth Monitoring Sensors, Web Servers (HTTP) Sensors, SNMP Sensors, Windows/WMI Sensors, Linux/Unix/OS X Sensors, Virtual Servers Sensors, Mail Servers Sensors, SQL Servers Sensors vb.) Mail Server kuyruğunda bekleyen mail sayısından Vimware ESX Server üzerindeki sanal makinelerin disk I/O bilgisine kadar bir fazla veriyiizlemekte ve geriye doğru dönük raporlayabilmektedir.

PRTG Network Monitor, web arayüzüne sahip olduğu için istediğiniz yerden bağlanıp yönetme imkanı sunuyor. Keza iPhone, iPad, Android ve Windows Phone için uygulaması var, izleme ve düzenleme işlemleri bu mobil tatbik üzerinden de yapılabiliyor.

PRTG Network Monitor, toplam 100 sensöre dek ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bundan daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir