PS VR için Iron Man oyunu duyuruldu

Haberler admin 156 Okundu
sponsorlu reklam

PS VR için Iron Man oyunu duyuruldu

Geçtiğimiz gece düzenlenen PlayStation etkinliği genellikle oyuncuları memnuniyet etmese de, etkinlikle bazı önemli duyurularla karşılaştık. Bağımsız oyunların yanına Sony, PS VR platformu için Iron Man oyunu duyurdu. Normalde egemen bir stüdyo olan Camouflaj ekibinin geliştirdiği oyun, Sony’nin destekleri sayesinde tamamlanacak. Marvel ile yapılan anlaşma sonucu geliştirilen oyunun PS VR’a özel olacağı söyleniyor. Spider Man’le birlikte Marvel karakterlerini yavaşça PlayStation sahiplerinin önüne koyan Sony, bakalım bu oyundan kar edecek mi?

PS VR için Iron Man oyunu duyuruldu

Oyunda Tony Stark‘ın özel yaşamının yanı sıra Iron Man olduğumuzda zırhın içerisinde Stark’ın işleri nasıl yürüttüğüne tanık olacağız. PS Move cihazlarıyla oynandığı tahmin edilen yeni yapımın ne zaman çıkacağı belirli değil. Diğer bir yanlamasına Batman: Arkham VR‘la birlikte sanal gerçeklik gözlüğüyle Batman olmanın tadına erişmiştik. Bakalım Iron Man VR da benzer etkiyi yapabilecek mi?

Avengers Endgame‘e kısa bir vakit kala duyurulan oyunun ne kadar satacağını merak ediyoruz. Son olarak Marvel hayranları tarafından radara alınan yeni üretim, PS VR platformuna yeni oyuncu mutlaka çekecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir