PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti

Haberler admin 22 Okundu
sponsorlu reklam

PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti

Duyurusu üzerinden az önce iki haftalık bir işlem geçen PUBG: New State ön kayıtlarının bu kısa sürede beş milyon oyuncuyu geride bıraktığı açıklandı. Krafton yaptığı tanımlama ile oyuncu sayısından hoşnut olduklarını dile getirdikleri gibi PUBG: New State için bir alfa test süreci yapılacağını da duyurdu.

PUBG: New State oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı

Mobil deneyim için optimize edilmiş PUBG: NEW STATE, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyunculara sunacak. Orijinal PUBG oyunu ile popüler ayla getirilen en iyi tabanca oyunu deneyimini kullanarak ve benimseyerek oyuncular, öğrenmesi kolay ancak ustalaşması şiddet olan benzer savaş deneyimini görebilecekler. Keza son teknoloji Global Illumination rendering teknolojisi doğruca oyun, mobil oyunların sınırlarını zorlayan grafiklere sahiptir. Bu Vesile Ile oyuncular kendilerini realist ve yoğun, ama daha da önemlisi kararlı ve pürüzsüz bir savaş alanı deneyiminde bulabilirler.

PUBG: NEW STATE, hayranların sevdiği orijinal deneyimini de eklemenin yanı sıra, türü geliştiren birkaç yepyeni özellik daha ekliyor. Yeni oyun içi tabanca özelleştirme özelliği ile oyuncular, özelleştirme kitleri alarak değişik silahları kendileri yapabilirler. Bu kitler silahları, performans iyileştirmeleri, alev modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi çeşitli şekillerde geliştirecekler. Oyuncular keza bunların yanı sıra yuvarlanma, dronlar ve fütüristik bir balistik kalkan dahil edinmek üzere dağıtılmış yeni özelliklerin de tadını çıkarabilirler. Son olarak oyuncular yola koyulabilecek ve çeşitli yeni araçlarla devasa 8×8 açık dünyaları keşfedebilecekler. 

PUBG: New State ön kayıtları 5 milyonu geçti

PUBG: NEW STATE, 2051’e yakın bir gelecekte geçiyor ve orijinal oyun üzerinden de yıllar geçti. Bu ortamda oyuncular, evrenin nasıl geliştiğini keşfetme fırsatına sahip olacakları TROI adında yepyeni bir savaş alanına girecekler. Oyuncular, kendilerine has özellikleri olan çeşitli bölgelerle dolu, rekabete hükmetmek için yeni yollar ve stratejiler bulmalarına asistan olacak etkileşimli nesneler taşıyan benzersiz bir ortamı keşfedebilecekler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir