Rage 2 için enfes bir oynanış videosu daha

Haberler admin 200 Okundu
sponsorlu reklam

Rage 2 için enfes bir oynanış videosu daha

Oyun dünyasının manâlı isimlerinden biri olan id Software, epeyce uzun bir süredir Rage 2 üzerinde çalışıyor. Eğer büyük bir terslik olmazsa Mayıs ayında raflardaki yerini alacak olan yapım için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Video ile ilgili detaylara geçmeden önce biraz oyunun hikayesine ve geçmişine de değinelim. Malum birincil Rage oyunu 2010 yılında satışa sunulmuştu. Bethesda kadar yayınlanan üretim, id Software tarafından geliştirilmişti. Gerçekte Rage’den beklentiler fazla artı değildi. Fakat oyunun tanıtımı sırasında Bethesda ve id Software Rage’i gereğinden artı abarttı. Doğal olarak bu koşul oyun severler üzerindeki beklentiyi de hat safhaya çıkardı. Peki netice ne oldu? Hayal Kırıklığı. Açık konuşmak icabında tanıtım videolarındaki oyun ile yayınlanan oyun arasında büyük farklar vardı.

Hal böyle olunca Rage 2 üzerine olan belirsizlik de arttı. Çünkü id Software ve Bioware bir kez daha oynanış videoları heybetli bir yapımla karşımıza çıktılar.

Rage 2’de o kadar çok günümüz oyunları gibi kıyamet sonrası bir dünyada geçecek. Dünyaya çarpan bir asteroid ve nüfusun çok büyük bir bölümünün yok olması sonrasında çoğalan hikayeye odaklanan yapım, açık dünya tadında bir oynanışa sahip olacak.

14 Mayıs’ta PC, PS4 ve Xbox One için aynı zamanlı olarak yayınlanacak olan oyun için yayınlanan yeni oynanış videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

Evin içinden çıktı!

Dünyanın en hoş kadınları o ülkede

4 milyon dolara satışa çıkardı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir