Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri

Haberler admin 17 Okundu
sponsorlu reklam

Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri

Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri listelendi. Bir süredir oyun için kapalı test aşaması düzenleyen Ubisoft, bu sistem gereksinimlerinin oyunun erken sürümüne ait olduğunun altınız çizdi. Yani ilerleyen dönemlerde muhtemelen oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça bazı yönlerden farklılaşan bir listeyle tesadüf ihtimalimiz de bulunuyor diyebiliriz. 

Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri muhakkak oldu

Rainbow Six Quarantine firmanın bir süredir üzerinde çalıştığı bir yapım. İsmi değişikliğe dışarı giden oyunun genel olarak co-op oynanışa odaklandığını ve Left 4 Dead serisi türünden bir sisteme sahip olduğunu görüyoruz. Arkadaşlarınız ile birlikte enfekte olmuş kişilere karşı çaba edeceğimiz oyunun tam bir saatlik bir oynanış videosu da sızdırılmış durumda. Ubisoft bu videolara çok hızlı bir şekilde müdahale etmeye devam ediyor ve kaynaklardan teker tekere silindiklerini görüyoruz. Işyeri bu sızıntıların önünü alamazsa kendisi uzun bir oynanış videosu da yayınlayabilir. Oyun hakkında firma kadar açıklanan bilgiler ve erken aşamasına ait sistem gereksinimleri şu şekilde;

Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri

Rainbow Six Quarantine, Ubisoft Montreal’de, bütünü parçalarından fazla daha çarpıcı olacak bir oyun geliştirmek üzere markanın uzun soluklu eşli oynanan taktiksel nişancı oyunlarından ve Rainbow Six Siege’in kapsamlı operatör oyuncu kadrosundan ilham bölge yepyeni bir ekip kadar geliştiriliyor. Rainbow Six Siege’in geçen yılki Salgın etkinliği bu grubun tutkunlarını ateşleyen bir kıvılcım oldu ve bundan bir sene sonradan bugün, aslında kışkırtıcı bir vizyonla geri döndüler: derin, ayrıntılarıyla baştan planlanmış, eksiksiz bir oyun deneyimi.

Rainbow operatörleri, ayrıntılarıyla yeni bir mutasyona uğramış tanıdık olmayan asalak cinsiyle karşısında karşıya kalacak. İnsanlara ve çevrelerindekilere yerleşen bu yeni düşman, hiç olmadığı değin daha ölümcül ve kuvvet. Karantinaya her adım attığınızda, siz ve takımınızın her şeyi riske atmasına ve gergin, kaotik, ayrıntılarıyla öngörülemeyen görevlere başlamaya hazırlanın.

Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

30FPS / 1080p düşük ayarlar için:

İşletim sistemi: Windows 10İşlemci: AMD Ryzen3 1200 / Intel 15-4460Ekran kartı: Radeon R9 290X 4GB / Nvidia GTX 960 4GBRAM: 8GBDepolama: 60GB

Önerilen sistem gereksinimleri

60FPS / 1080p ve yüksek ayarlar için:

İşletim sistemi: Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen5 1500X / Intel i7-4790KEkran kartı: Radeon RX580 / Nvidia 1660TiRAM: 16GBDepolama: 60GB

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir