Rainbow Six: Siege’in yeni karakterleri kısa video ile tanıtıldı

Haberler admin 191 Okundu
sponsorlu reklam

Rainbow Six: Siege'in yeni karakterleri kısa video ile tanıtıldı

Rainbow Six: Siege‘in yeni karakterleri Mozzie ve Gridlock için yeni, kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan kısa tanıtım Mozzie ve Gridlock’ın özel yeteneklerinin ne olduğu gösterilmiyor oysa sağdaki karakterin cüsseli yapısından kalkanı daha kuvvetli, soldaki karakterin ise daha seri hareket eden bir karakter olacağı yorumunu yapabiliriz. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz. 

Rainbow Six: Siege Operation Burnt Horizon ne süre çıkacak?

Rainbow Six: Siege‘in yeni sezonu yolda. Ama Ubisoft yeni sezonun ne zaman başlayacağını demin açıklamadı. Yeni sezon 19 Şubatta deneme serverlarında test edilecek. Yeni sezonun 5 Mart 2019’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanacağı tahmin ediliyor. Mozzie ve Gridlock SASR üyesi (Australia’s Special Air Service Regiment ) Biri saldırı diğeri ise savunma tarafında gelecek. Savunma tarafındaki Moxxie karakterinin düşmanın dronlarını ele geçirmeye yarayan bir tuzak kullandığı yönünde sızıntılar var. 

Hamle tarafı karakteri Gridlock ise, Nomad’a aynı olarak, bir tuzak kullanıyor ve savunma tarafı kurulan tuzağı bir kere tetiklediğinde, bu cihazlar düşmanlara zarar verecek ve yakınlardaki müttefikleri uyaracak. Natürel bu meydana çıkan haberler yalnızca rivayet kişilik tanıtım videolarında her iki karekterin de özelliklerini ayrıntılı olarak görebileceğiz. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir