Rainbow Six: Siege’in yeni operatörlerinin ilk görüntüleri sızdı

Haberler admin 178 Okundu
sponsorlu reklam

Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin ilk görüntüleri sızdı

Rainbow Six Siege‘e gelecek iki yeni operatörün birincil görüntüleri sızmış olabilir. Yeni yılın birincil operatörleri ile ilgili bilgiler hemen şimdi Ubisoft kadar paylaşılmadı. Yeni operatörlerin hangi ülkeden olacağı merak konusuydu. Ülkemizde de Rainbow Six Siege oyuncuların, artık oyunda Türk operatörler bakmak istiyor. Fakat internete sızan görüntüler gerçekse, Türk operatörler için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. 

Rainbow Six Siege’de Türk operatörler olacak mı?

Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin ilk görüntüleri sızdı

Rainbow Six Siege’in subreddit’inde  paylaşılan yeni görsel, Rainbow Six Siege‘in yeni operatörlerinin Avustralyalı olacağına gösteriyor. Oyunun menüsünden dargın gibi duran bu görselde, bir bayan üstelik erkek operatör ve üstelik Avustralya bayrağı göze çarpıyor. Bu görüş oyunun test sürümünden küskün olabilir. ubisoft kadar hemen şimdi bir yorumlama yapılmadı.

Rainbow Six Seige, Ubisoft’un son yıllarda geliştirdiği en başarılı oyunlardan biri oldu hiç şüphesiz. 2015 yılında yayımlanan oyun, Steam‘de hala fazla satan oyunlar aralarında yer alıyor. Bu başarıda şüphesiz, Rainbow Six Siege ekibinin oyunu sürekli güncel tutması ve içerik olarak da belirli aralıklarla oyuna yeni içerikler ve operatörler eklemesi de bu başarının altında yatan nedenlerin başında geliyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir