Ratchet & Clank: Rift Apart çıkış tarihi açıklandı

Haberler admin 5 Okundu
sponsorlu reklam

Ratchet & Clank: Rift Apart çıkış tarihi açıklandı

Playstation 5’in bu sene çıkacak en kayda değer oyunlarından biri olan Ratchet & Clank: Rift Apart‘ın çıkış tarihi açıklandı. Sony yaptığı izah etme ile PS5’e özel olarak geliştirilen oyunun 11 Haziran 2021’de çıkacağını duyurdu. Çıkış tarihi ile birlikte oyunun yeni videosu yayınlandı ve bambaşka sürümleri de detaylandırıldı.

Ratchet & Clank: Rift Apart, 11 Haziran’da çıkıyor

Playstation Blog üzerinden yapılan açıklamaya tarafından oyunun Standart sürümü 70$ olacakken Digital Deluxe sürümü ise 80$ fiyat etiketine sahip olacak. Oyunun standart sürümünde oyunun yanı sıra Ratchet & Clank: Going Commando oyununda da bulunan Carbonox Armor isimli zırh ve Pixelizer isimli silah yer alacak. Digital Deluxe sürümüne baktığımızda ise Standart sürüm içeriklerinin yanı sıra beş bambaşka zırh seti, fotoğraf modu için sticker paketi, 20 Raritanium, dijital müzik albümü ve dijital sanat kitabı yer alacak. Raritanium’un silahlarımızı güncellemek için gereken bir bonus olduğunu da hatırlatalım.

Çıkış tarihinin duyurulması ile birlikte oyunun ön sipariş kayıtları da çözülmüş durumda. Hem yayınlanan yeni videoda az önce adını bilmediğimiz ve daha önceki videolarda da gözüken diğer Lombax ırkından karakteri de görüyoruz. Olasılıkla kendisi hikayenin en manâlı dönüş noktalarından birisi olacak. Lombax ırkının oyunun evreninde Ratchet’ın ırkı olduğunu da belirtelim.