Ravencoin mi yoksa Ethereum mu kazmak daha mantıklı?

Haberler admin 19 Okundu
sponsorlu reklam

Ravencoin mi yoksa Ethereum mu kazmak daha mantıklı?

Artık kripto paralar hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmeye başladı. Hali hazırda o kadar çok birey kripto paralara karşısında mesafeli olsa da önümüzdeki süreçte kripto paralarla alış – verişe başlandığında o kadar çok şey değişecektir.

Son günlerde kripto paraların gündemi hayli meşgul etmesinden ötürü bu para birimlerine olan ilgi de artmış durumda. Bilindiği üzere kripto paralar böylece fazla borsada alım – satımı olan dijital varlıklar.
Fakat bu varlıkları evde kendi bilgisayarınızla da çıkartabilirsiniz. Elbette bunun için zinde bir bilgisayara ihtiyacınız var.

Evde kendi bilgisayarı ile mining yapmaya başlayanların en sık sordukları soru ise hangi kripto para ile yola çıkacakları. Hali hazırda GPU birimiyle kazılabilen birkaç kripto para mevcut. Bunlardan en popülerleri ise RVN, ETH, ETC, ZEC ve BEAM.

Kullanıcılar doğrudan doğruya kar odaklı düşündükleri için en fazla hangi kripto parayı kazarsam bana kar sağlar diye düşünüyorlar. Hemencecik cevabını verelim. şimdi en çok getiriyi Ethereum sağlıyor. Onun arkasında ise Ravencoin geliyor. Yani ekran kartını 4GB’ın üzerindeyse Ethereum, 4GB ise Ravencoin kazabilirsiniz. Malum 4GB’lık kartlarla Ethereum kazıldığında zombie mode ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir