Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Haberler admin 26 Okundu
sponsorlu reklam

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Oyuncu aksesuarları dıştan ayrı alanlara da yönelen Razer, zeki gözlüğü Razer Anzu‘yu duyurduğu gibi bu gözlüğün piyasaya çıktığını da açıkladı. Hem iOS ayrıca de Android desteği bulunan ve bluetooth bağlantısı doğruca müzik dinleyip, görüşmeler de yapabildiğimiz Razer Anzu için açıklanan bilgiler ve gözlüğün teknik özellikleri şu şekilde;

Razer Anzu duyuruldu

Razer, Razer Anzu Akıllı Gözlükleri duyurdu. Razer Anzu, eşsiz bir giyilebilir aygıt için %35 mavi ışık filtreleme lensleri, %99 UVA/UVB koruyucu polarize güneş gözlükleriyle hem gözleriniz için kıymetli bir koruma sağlıyor, keza de dokunmatik kontroller ve açık kulak ses özelliği ile tarzınıza stil katıyor. Razer Anzu, evden egzersiz deneyimini sorunsuz bir şekilde geliştirir ve dijital eğlenceyi ya da açık hava etkinliklerini tarzınızı kullanmak için ayrı fırsatlar haline getirir.

Açık kulak kablosuz ses ve Razer’in düşük gecikmeli Bluetooth teknolojisinin kullanımı, tüketicilere meslek-oyun yaşam tarzlarının keyfini çıkarmaları için daha artı atmosfer ve refah sunar. 48 gramdan daha hafif, ergonomik tasarım; bilhassa evden alıştırma seansları esnasında uzun süreli tatbik için bakımlı bir armoni sağlar. Razer Anzu, saklamayı kolaylaştıran dayanıklı ve elastik çerçeve menteşelerini süsleyen iki farklı boyutta, şık dikdörtgen ya da yuvarlak çerçeve tasarımlarında satışa sunulacak.

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Razer Satış ve Pazarlama Müdürü John Moore, “Razer Anzu giyilebilir kategorisini lüzum kolaylık ve mavi ışık gerekse UV koruması açısından modernize ediyor” dedi. “Anzu ile Razer, göz korumasının, eller bağımsızlık iletişimi ve zeki özellikleri evden çalışan insan sayısının arttığı bir zamanda pazara giriyor.”

Gözlerinizi şık bir şekilde koruyun

Tüketiciler keza meslek keza de ağırlama için mobil cihazları, dizüstü bilgisayarları ve bilgisayar ekranları aleyhinde sayısız saatler harcıyor ve bu da onların gözlerini mavi ışığa maruz bırakıyor. Razer Anzu, dijital cihazların ve güneşin zararlı ışığını filtreleyen ve şık zeki gözlüklerde çokca gereksinim duyulan bir koruma unsurunu ekleyen hepsi bir arada bir çözümdür. Sınıfının en iyisi paket, ekran parlamasından korunmak için evvelden yüklenmiş %35 mavi ışık filtreleme lensleriyle tamamlanır ve dijital göz yorgunluğunu azaltır. Böylece ziyafet ya da çalışmanın tadını çıkarırken gözlerinizin dinç ve odaklanmış hissetmesini sağlar. Dış mekan etkinlikleri için, gözleri UVA/UVB ışınlarının %99’undan korumak için perakende paketine yerine koyma polarize lensler dahil edilmiştir.

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Razer, Razer Anzu satın alan düzeltici gözlük müşterileri için reçeteli camlarda %15 indirim yapan Lensabl ile ortaklık yapmaktan da heyecan duyuyor. Lensabl, sınıfının en iyisi gözlük camı değişim hizmeti sunan bütün göz bakımı ürünleri için tek adresli çevrimiçi mağazadır. Çevrimiçi görme testi seçenekleri, müşterilerin gözlük reçetelerini www.lensabl.com adresinden bir bilgisayar veya akıllı telefon aracılığıyla satın almalarına, yenilemelerine ve uzatmalarına olanak tanır.

Düşük gecikmeli, açık kulak sese sahip çağdaş ve sır saklayan gözlük

Özelleştirilmiş Bluetooth 5.1 bağlantısı, ses gecikmesi ya da atlamadan oluşan herhangi bir kesinti olmadan kendinizi kaptırmanıza ihtimal tanıyan pürüzsüz, takılmasız ses için endüstri lideri 60ms geç kalma sağlar. Anzu çerçevesine yerleştirilmiş dar, fazla yönlü mikrofon ve hoparlörler, nerede olursanız olun az daha ayrım edilmesi imkânsız, elverişli bir eller özgür irtibat sağlar.

Tek bir şarjla 5 saatten fazla batarya ömrü ile Razer Anzu, uzun alıştırma veya oyun seans kullanımlarını desteklemek için gün boyunca size baskı verecek pil ömrüne sahiptir. Katlandığında ve kullanılmadığında, takriben iki haftalık umma süresine varmak için cihaz otomatik kapatılarak kuvvet tasarrufu sağlanır.

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Gerçek akıllı özellikler

Rahat ve sezgisel zeki kontroller için, Anzu’nun çerçevesinin tabi tarafındaki dokunmatik ara yüz ile; müzik parçalarını değiştirebilir, medyayı oynatıp duraklatabilir, konferans aramalarını yönetebilir ve zeki telefonun sesli yardımcısını etkinleştirebilirsiniz. Razer Anzu’nun kullanıcı dostu aygıt deneyimi; EQ ayarlamaları (varsayılan, gelişmiş netlik ya da tiz yükseltme), gecikme ayarları, pil durumu ve mahsul yazılımı güncellemeleri sunan mevcut Android ve iOS uygulamalarına dek uzanır.

Farklı boyut ve stillerde mevcut olan Razer Anzu, su sıçramasından korunmak için suya dayanıklı IPX4 sertifikasına sahiptir. böylece alıştırma yaparken terleme, talihsiz sıvı dökülmeleri veya yağışlı hava koşulları sorun olmayacaktır. Ürün ambalajı; %35 mavi ışık filtreleme lensleri önceden takılmış Anzu Akıllı Gözlükler, %99 UVA/UVB koruyucu polarize güneş gözlüğü yerine geçen kimse lensleri, USB-A çok miktar kablosu, temizlik bezi ile çerçeveleri ve ilave lensleri saklamak için bir nakliye çantası içerir.

Razer Anzu teknik özellikler

Lensler

%35 mavi ışık filtreleme
%99 UVA/UVB polarize güneş gözlüğü

Kulaklıklar 

Sürücüler: 16 mm
Yaklaşık siklet: 43-48gr

Mikrofon 

Alış şekli: Fazla yönü olan 

Dokunmatik kontroller 

Müzik Kontrolleri: Oynat, duraklat, atla, önceki
Çağrı Kontrolleri: Cevaplama, reddetme, değişiklik, sonlandırma
Genel: Eşleştirme, güç verme, oyun modunu etkinleştirme ve akıllı telefon sanal asistanı 

Batarya 

Batarya ömrü: 5 saatten pozitif

Uyumluluk  

Bluetooth ses özelliğine sahip cihazlar
Android ve iOS cihazlar için mevcut akıllı telefon uygulaması

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir