Razer Phone 3 için kötü haber

Haberler admin 228 Okundu
sponsorlu reklam

Razer Phone 3 için kötü haber

Razer bu sene telefon üretme işinden vazgeçecek gibi görünüyor. Oyuncu ekipmanları üreten Razer, geçtiğimiz yıllarda telefon işine girmişti. Oyun alanındaki tecrübesini Razer Phone ile mobile içeren işyeri, sahiden hoş işler de başarmıştı. RGB logolu Razer Phone 2 ile amiral gemilerine taş çıkaran firmanın bu yıl karşımıza Phone 3 ile çıkması bekleniyordu.

Fakat firmanın yeni telefonu hakkında bugün üzücü bir gelişme yaşandı.Razer Phone 3 bu sene tanıtılmayabilir!Razer’a yakın kaynakların aktardığına kadar; firmadan tam 30 birey bir anda kovuldu. Bu 30 kişilik ekibin R. Phone 3 üzerinde çalışıyor olması telefonun iptal edildiğinin sinyallerini veriyor. Razer’ın akıllı telefon pazarında fazla önemli rakiplerinin olmasına karşın telefon gerçekte başarılıydı. Oysa satış rakamları beklenenin fazla aşağıda kalmıştı.

Olasılıkla Razer, satmak rakamlarını tutturamadığı için seri girdiği telefon sektöründen hızlı bir çıkış yapacak. Bu haberi aktaran kaynak; Razer Phone 2 için Android 9.0 Pie güncellemesinin önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacağını da belirtiyor. Yüksek ihtimalle Razer, bu sene sadece Razer Phone 2’ye odaklanacak ve güncellemeler ile telefona yeni özellikler ekleyecek.

Galatasaray’da ayrılık zamanı

Yolun bittiğini ayrım etmedi!

Efsane dönüyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir