RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz

Haberler admin 38 Okundu
sponsorlu reklam

RDR 2 düello modu ile silahlı herkesle hesaplaşabilirsiniz

RDR 2 düello modu, oyunda silahı olan bütün NPC’ler ile bire bir düellolara çıkmanıza olanak sağlıyor. Oyunun çekici dünyasında gezerken yanınızdan geçen silahlı birinden gıcık mı kaptınız? Onu aracısız olarak düelloya ağırlama ederek kozlarınızı paylaşabileceksiniz. Oldukça eğlenceli görünen bu yeni Red Dead Redemption 2 modu ile neşelendirici süre geçireceğinizi düşünüyoruz.

Bakınız: Bu RDR2 modu ile oyunun teferruat seviyesi artıyor

RDR 2 düello modu ile NPC’ler ile düello atabilirsiniz

Shtivi’nin Duels modu, silahı olan herkesi bir hesaplaşmaya ziyafet etmenize ihtimal tanıyor. Bağlı silahsız birine cesaret etmek Barbar Batı’da bile kaba bir tavır olacağından buna izin verilmiyor. Mod geliştiricisi bunun oyundaki düellolardan ilham alınarak tasarlandığını ve özelleştirilebilir olduğunu söylüyor. Dilerseniz sinematik düellolar yapabilirsiniz. Konuşmalar, animasyonlar ve ses efektleri ile birlikte bu RDR 2 düello modu kendine has özellikleriyle geliyor. bununla beraber oyun kumandası desteği de mevcut.

RDR 2 düello modu

Biriyle düello yapmak için ona yaklaşıp odaklanabilirsiniz. Yaklaştığınızda ufak haritanızda küçük bir nokta göreceksiniz ve silahınızı çekip düelloya başlayabileceksiniz. RDR 2 düello modu bununla beraber bir takım kuralları da beraberinde getiriyor. Pek oysa siz kavgadan çekilmek isteseniz bile rakibiniz size saldırabilir, çünkü o tabanca bir kere çıktı mı patlar! Ayrıca onlar yerine geçmeden sizin ateş etmeniz de kurallara aykırıdır. Eğer us hoşunuza gittiyse ve indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak NexusMods üzerinden bulabilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir