RDR2 ama battle royale: GRIT geliyor

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

RDR2 ama battle royale: GRIT geliyor

Geliştirici “Team GRIT”, PC için yeni bir barbar batı temalı battle royale oyunu duyurdu. Lahza itibariyle deneme aşamasında ve erken erişim olarak Steam üstünde yayınlanan GRIT, oyunculara yeni bir battle royale deneyimi sunmayı hedefliyor. Biliyorsunuz son yılların en popüler oyun türü olmayı başaran battle royale türü birçok bambaşka tema ile de karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise RDR2’yi seven oyuncuların radarına girebilecek bir potansiyelle PC platformu için geliyor.

GRIT: vahşi batıda battle royale keyfi

“Bu kasaba ikimiz için artı ufak” sloganıyla yola çıkan oyun bağımsız geliştirici “Team GRIT” göre geliştiriliyor. Bu yılın bahar aylarında piyasaya sürülmesi hedeflenen oyun için geliştiricinin stratejisi “oyunu, oyuncuların ellerine teslim etmek” olacak. Geliştirme sürecine oyuncusunu da dahil eden takım, aldığı geri bildirimler ile yeni oyunlarını son formuna ulaştırmak istiyor.

RDR2 ama battle royale: GRIT geliyor

Bakınız: RDR2 Braithwaite Manor bölümü Minecraft’ta tasarlandı

An itibariyle Steam’in Playtest özelliğini de kullanarak kayıtlı sayıda oyuncu için erişim sağlıyorlar. Bedava olarak katılabileceğiniz Playtest, oyunu oynayıp, geri bildirimlerinizi geliştiriciye doğrudan yönlendirmenize olasılık sağlıyor. Eğer bedava şekilde yeni kaba beta temalı battle royale GRIT’i sınamak isterseniz, buraya tıklayarak Steam mağaza sayfasına gidebilirsiniz.