Realme Kodak ile işbirliğine mi gitti?

Haberler admin 16 Okundu
sponsorlu reklam

Realme Kodak ile işbirliğine mi gitti?

Realme, yakında çıkacak olan telefonundan çekilmiş olan bir fotoğraf örneğini paylaştı. Bu örnek her ne kadar etkileyici olsa da, görüntüyü yakalayan cihazın imzası bulanıklaştırıldı.

Fakat söylentilerin arka arkası kesilmiyor. Realme’nin yerleşik bir kamera markasıyla işbirliği yaptığını iddia edildi. Hatta Realme GT Master Edition 5G lansman etkinliğinde, hangi kamera üreticisi ile işbirliği yapıldığını o zaman açıklanacakmış. İddiaları biraz daha ileriye taşıyalım. Birçok söylentiye göre Realme Kodak ile işbirliğine gitmiş. Bu oldukça önemli bir söylenti. Çünkü Kodak 2012’de iflas etmişti ve o zamandan beri sadece baskı çözümleri için donanım ve yazılıma alanında odaklandı.

Kullanılan kamera, amiral gemisi Realme GT Master Edition 5G mi yoksa başka bir cihaz olduğu hala belli değil. Master Edition TENAA listesinde 50 megapiksel (Sony IMX766), 16 megapiksel (Sony IMX481) + 2 megapiksel (S&B lens) olacağı görünüyor. Ayrıca cihazın 108 megapiksel + 13 megapiksel + 2 megapiksel üçlü kamera kurulumuna sda ahip olduğunu iddia ediliyor.

Realme GT Master Edition 5G’nin beklenen diğer özellikleri arasında kavisli kenarlı 6.55 inç FHD+ 120Hz AMOLED ekran, Snapdragon 870 , 12 GB’a kadar RAM, 256 GB’a kadar depolama, 65W hızlı şarjlı 4.500mah pil, 32 megapiksel ön kamera ve ekran içi parmak izi tarayıcı.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir