Realme, Narzo 30 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor

Haberler admin 6 Okundu
sponsorlu reklam

Realme, Narzo 30 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor

Cihazın Geekbench’de görüntülenmesi sayesinde bundan böyle Narzo 30A’nın Helio G85 SoC ile geleceğini biliyoruz. Aygıt Avrupa’da Realme 7i olarak satılan Narzo 20‘ye şiddet veren aynı çip ile geliyor. Kıyaslama veritabanı ayrıca Narzo 30A’nın (RMX3171) Android 10 ile kutudan çıkacağını ve 4GB RAM’e sahip olacağını ortaya koyuyor.

gerçi demin onaylanmamış başka bellek seçenekleri de olabilir. Realme, Narzo 30A ve Narzo 30 Pro’nun özelliklerini henüz detaylandırmadı. Fakat ikilinin şirketin Hindistan web sitesindeki etkinlik sayfası bir takım bilgileri sızdırdı. Buna kadar, Pro modeli 180Hz oranına sahip 6.5 “FullHD + 120Hz ekrana sahip olacak.

Sayfada bulunan Narzo 30 görüntüleri, Pro modelinin arka tarafında üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Hem cihaz yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Buna ilave olarak selfie kamerası için ekranda bir delik de mevcut.

Narzo 30A net olarak görünmüyor, ama arkadaki panelinin dalgalı bir dokuya sahip olduğunu ve kare şeklinde bir kamera çıkıntısına sahip olduğunu görebilirsiniz. Narzo 30 serisinin duyurulmasına sadece dört gün kaldı. Kısa vakit sonra Realme’nin Narzo 30 serisinin özellikleri netleşmiş olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir