Realme X7 Max tanıtılmadan önce sızdı

Haberler admin 44 Okundu
sponsorlu reklam

Realme X7 Max tanıtılmadan önce sızdı

Hindistan corona virüsü en fena deneyimleyen ülke durumunda. Jurnal vaka sayısı 350 binin üstünde geziyor ve her gün binlerce insan ölüyor. Kendi geleneklerine tarafından de insanların ölümü ile yakılması durumu ile çok korkunç görüntüler ortaya çıkıyor. Birçok ülke ayrıca afiyet ekipmanları hem de yiyecek konusunda ülkeye takviye ediyor.

Çoğu şirket ülke içerisinde yardım organizasyonları düzenliyor. Durumu bu haldeyken ülkede düzenlenecek birçok etkinlik iptal edildi veya ertelendi. Bu duruma örneklerden biri de Realme X7 Max ‘ın tanıtımı da oldu. Cihazın nasıl bir şey olacağına gelirsek; bu şart için internet üzerinden bazı sızıntılar yapıldı.

Yeni bir lansman tarihi demin açıklanmasa da, telefonun perakende kutusunun sızdırılmış bir fotoğrafı Twitter’da yayınlandı ve birkaç özelliği doğruladı. Görüntü @Gadgetsdata tarafından yüklendi ve gerçekte cihazın kutusu sızdırıldı diyebiliriz.

İnternetten bu aygıt ile ilgili bir resim paylaşıldı. Fotoğrafa göre, telefon MediaTek Dimensity 1200 işlemci göre desteklenecek . Bu, Çin’de satılan Realme GT Neo ve Redmi K40 Gaming Edition’daki benzer yonga setidir . Perakende kutusu hem telefonun 120Hz onarım hızına sahip olacağını ve ekranın Super AMOLED olacağını belirtiyor.

Realme X7 Max’in Hindistan pazarı için her tarafta yapılandırılmış bir Realme GT Neo olduğuna inanılıyor. Buna dayanarak, sol üst köşede delinmiş 6,43 inç ekrana, 64 MP üçlü arka kameralara, 16 MP öne bakan kameraya, ekran içi parmak izi tarayıcıya, stereo hoparlörlere, 4500 mAh batarya ve desteğe sahip olmalıdır. 50W kablolu seri sorumluluk için. Telefonun ayrıca kutudan Android 11 tabanlı realme UI 2.0’ı çalıştırması bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir