Recuva Full İndir

Programlar admin 179 Okundu
sponsorlu reklam

Recuva Full İndir

Recuva ile silinmiş dosyalar nasıl geri getirilir bilmiyorsanız Recuva ile dosya kurtarmak isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Recuva, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.
Recuva, Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinen dosyaları, silinmiş e-mailleri ( Outlook Express, Windows Live Mail ve Mozilla Thunderbird) formatlanmış disklerdeki dosyaları, hafıza kartları, MP3 Player ve iPod’dan silinen dosyaları da kurtarabiliyor.

Recuva kaydedilmemiş Word dosyalarını da kurtarabilmektedir. Recuva’nın hızlı tarama ve kurtarma yapısı sayesinde silinmiş dosyaları bir kaç dakika içinde geri getirebilirsiniz. Ayrıca Deep Scan özelliğini kullanarak disk üzerinde detaylı tarama yapıp daha fazla sonuç elde edebilirsiniz.

Silinen dosyaları kurtarma işlemin aksine, dosyaları kalıcı olarak silmek ve sonradan kurtarılmasını engellemek istiyorsanız Recuva bu konuda da çözüm sunuyor. Program içerisindeki Secure Overwrite seçeneğini kullanarak bu dosyalardan tamamen kurtulabilirsiniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir