Red Dead Online için büyük çaplı içerik güncellemesi geliyor

Haberler admin 172 Okundu
sponsorlu reklam

Red Dead Online için büyük çaplı içerik güncellemesi geliyor

Red Dead Redemption 2‘nin online modu Inkar Dead Online için yeni bir içerik güncellemesi geliyor. Az Önce beta sürecinde olan Inkar Dead Online derhal içerik olarak oyuncuları memnuniyet edebilmiş değil. 

Inkar Dead Online İçerik güncellemesi ne süre çıkacak?

Rockstar, Red Dead Online için yeni bir içerik güncellemesi daha yayınlayacak. Bu yeni güncellemenin oldukça büyük çaplı olacağı açıklandı. 26 Şubatta geleceği açıklanan güncellemede yeni Law and Bounty sistemi oyuna eklenecek. Yeni günlük görevler ve altın külçesi kazanma etkinlikleri de bu yeni güncelleme ile birlikte Red Dead Online’a eklenecek. Fool’s Gold Free Roam Event adlı yeni bir oyun modunun da gelen güncelleme içeriğinde yer alacağı açıklandı. Bu oyun modunda oyuncular bir altın zırh takımını denetlemek için yarışacaklar. Zırh takımını giyen oyuncuyu indirenler puan kazanacak, kıyafeti kendileri giyebilecek. Bu tuhaf oyun modunun yanı sıra, 2 yeni silah (bir tüfek ve pompalı) oyuna da oyuna ekleniyor. Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte rekabetçi balık alıkoyma etkinliği de geliyor. 

Red Dead Online için büyük çaplı içerik güncellemesi geliyorRed Dead Online için büyük çaplı içerik güncellemesi geliyorRed Dead Online için büyük çaplı içerik güncellemesi geliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir