Red Dead Redemption 2’nin son güncellemesi grafikleri düşürdü

Haberler admin 156 Okundu
sponsorlu reklam

Red Dead Redemption 2'nin son güncellemesi grafikleri düşürdü

Inkar Dead Redemption 2 için yayınlanan 1.06 güncellemesinin oyunun grafiklerini düşürdüğü iddia edildi. Öyle fazla oyuncu, yayınlanan son güncellemenin gerisinde oyunun grafiklerinde gözle görülür bir düşüş yaşandığı ile ilgili Rockstar’a geri dönüş yapıyor. Bazı oyuncular 1.06 güncellemesinin ardından yaşanan grafik düşüşünü ispatlamak için ekran görüntüleri ile birlikte tweet attı. Güncellemeden öncesini ve güncelleme sonrasını bildiren ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Red Dead Redemption 2’nin son güncellemesi grafikleri düşürdü mü?

Red Dead Redemption 2'nin son güncellemesi grafikleri düşürdüRed Dead Redemption 2'nin son güncellemesi grafikleri düşürdü

Red Dead Redempiton 2 için yayınlanan son güncellemenin arkasında oyunun grafiklerinde düşüş olduğu rapor ediliyor. Inkar Dead Online’a bazı yeni içerikler ve oyun modları, giysi, kozmetik ürünler ekleyen güncelleme oyunun öykü modunda yer alan bir takım hataları da düzeltiyordu. Fakat bir takım oyunculara tarafından yayınlanan son güncelleme öykü modunda grafiklerin düşmesine neden oldu. Yayınlanan görsellere bakarak siz de yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. Sizce de grafiklerde bir değişim var mı?

Hemen Şimdi beta aşamasında olan Red Dead Online son aylarda büyük oranda oyuncu kaybetti. Bakalım gelen içerik güncellemeleri uzaklaşan kitleyi oyuna döndürmeyi başarabilecek mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir