Redmi K40 ailesinin bir parçası olacak

Haberler admin 38 Okundu
sponsorlu reklam

Redmi K40 ailesinin bir parçası olacak

Devlete Ait ad Xiaomi Redmi K40 Game Enhanced Versiyonu olarak adlandırılacak. Cihaz K40 kardeşlerinden bir takım farklılıkları olarak karşımıza çıkacak. Yeni telefonun bağlı tarafında “omuz” dizayn edilmiş. Kamera tasarımı da diğer cihazlardan öbür olacak. Redmi iki büyük lens fikrine sadık kalacak, ama ortada boş bir daire olmadan üçüncü bir büyük kameraya sahip daha olacak. Kameraların civarda, Oyun Modu etkinleştirildiğinde yanan bir LED halka olacak.

Mod hakkında konuşursak, üst tetiğin hemencecik yanına oturan somut bir anahtarla tetiklenecek. Bu, büyük olasılıkla ses yükselticisinin sol tarafta ilerlediği anlamına geliyor. Ancak cihazın bütün tuşları tek bir tarafta dizayn edilmiş olacak.

En son bilgilere göre zeki telefon, 144 Hz onarım hızına sahip OLED Samsung E4 ekranı ve selfie kamera için üst kısmın ortasında yuvarlak bir delik alacak. 67W çabuk şarjlı 5000mAh bataryaya sahip olacak. Akıllı telefonun oyun yönelimi, oyun Black Shark zeki telefonlarında sunulanlara aynı geri çekilebilir tetikleyiciler tarafından verilecek.

Aygıt hakkında bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Ancak lansmana yedi gün daha var, bu sebeple Redmi’nin o zamana değin cihaz hakkında daha artı nitelik sunmasını bekliyoruz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir