Reels daha fazla TikTok’a benzeyecek

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Reels daha fazla TikTok’a benzeyecek

 

Sosyal Medya platformları birbirini geçirmek için ayrı özellikler geliştirmeye devam ediyor. Instagram’ın Düet özelliği de bu özelliklerden biri. Platformda diğer birinin videosunu her tarafta hazırlamak için menü simgesine dokunmanız gerekecek. Bu Nedenle Instagram uygulamasında yeni bir video kaydedebilir ya da kamera rulonuzdan önceden kaydedilmiş bir video yükleyebilirsiniz.

Ses, efektler ve oynatma hızı dahil olmak üzere bir takım düzenleme seçenekleri de mevcut. Nitelik, yeni Gerçek yüklemelerinde varsayılan olarak etkili. Her gönderideki menüden daha eski videolar için özellikleri açabilirsiniz. Etkinlik sekmesi aracılığıyla öteki kullanıcıların reels remikslerini görebileceksiniz. Öteki videolardan yaptığınız remiksler, profilinizin Reels bölümünde açılacak. Özelik ilgi çekecektir.

Duet özelliği, TikTok’un bu değin büyük bir platforma dönüşmesinin temel nedenlerinden biriydi. İnsanlar, öteki kullanıcıların şarkılarına armoniler eklemenin yanı sıra, dans yarışmalarına katılmak ve tepki videolarını paylaşmak için düetleri kullandılar.

Instagramın da platformuna böyle bir nitelik eklemesi platforma olan mevcut ilgili artıracaktır. yine de bu konuda Tiktok’un başarısını geçer mi bilinmez oysa Instagram en popüler sosyal ağ platformu almak için elinden geleni yapıyor. Liderlik konusunda sancak hangi platformda olacak bekleyip zamanla göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir