Remedy’nin yeni oyunu Control’ün grafikleri oldukça güzel olacak

Haberler admin 163 Okundu
sponsorlu reklam

Remedy'nin yeni oyunu Control'ün grafikleri oldukça güzel olacak

Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan Remedy’nin yeni oyunu Control, bomba gibi geliyor. Bölge Wake ve Quantum Break gibi yapımlarla adından söz ettiren başarılı firma, Control oyununda Nvidia’nın son teknolojisi olan Ray Tracing’i kullanacak. Ray Tracing özelliğine yer veren yapımın ışıklandırmaları ve gölgeleri çok güzel gözüküyor. Yeni grafik teknolojisini oyunun içerisinde her yere koyan geliştiriciler, Control’ü PC platformunda göze daha iyi gelecek şekilde geliştirmiş.

Control’den yeni video geldi

Yayınlanan yeni videoda oyunun oynanış dinamiklerine de yakından bakma şansı elde ediyoruz. Dövüş alanında bizi fazlasıyla bağımsızlık bırakan yapım, karakterimizi serbestçe teftiş ettirmemize olanak sağlayacak. Elimizde yer alan özel silahlar doğru düşmanlara ağır hasarlar verebildiğimiz Control, belli açılardan Quantum Break oyununa da benzemekte.

Diğer bir yandan Control‘de genişleme paketleri de yer alacak. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, tanıdık olmayan basına yaptığı açıklamalarda oyunda hiçbir şekilde mikro iletimi olmayacağını doğrulamıştı. Bunun yanına birlikte, Remedy’in Xbox One X ve PS4 Pro’nun gücünü sonuna kadar kullanacağını gösteren Kasurinen, Control’e oldukça güveniyor. Çıkış tarihi henüz belirli olmayan oyunu merakla bekliyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir