Remedy’nin yeni oyunu Control’ün resmi çıkış tarihi belli oldu

Haberler admin 115 Okundu
sponsorlu reklam

Remedy'nin yeni oyunu Control'ün resmi çıkış tarihi belli oldu

Control‘ün devlete ait çıkış tarihi muhakkak oldu. Max Payne, Bölge Wake, Quantum Break‘in geliştiricisi Remedy’nin yeni oyunu Control, 27 Ağustos‘ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak.

Remedy’nin yeni oyunu Control’ün devlete ait çıkış tarihi emin oldu 

Geçtiğimiz sene E3 2018’de duyurulan Control, 27 Ağustos‘ta PC, PlayStaton 4 ve Xbox One sahipleri ile buluşacak. Control, PC’de bir yıl boyunca yalnızca Epic Games Store‘da yayınlanacak. Control’ün PC versiyonunda Ray Tracing teknolojisi de kullanılacak. Control’ün yayınlanan son oynanış videosunda, oyunun grafikleri oldukça muhabere görünüyordu. Ray Tracing teknolojisi ile birlikte, partikül efektleri, ışıklandırmalar göze güzel görünüyor.  Control’de mikro ödeme olmayacağı, ama oyuna hikaye genişleme paketi geleceği açıklanmıştı. Remedy oynanış olarak Control’de de tekrar Bullet Time sözde zamanı durdurma mekaniği kullanıyor. 

Epic Games Store, Steam karşısında önemli bir koz elde etmiş gibi görünüyor. Daha önce Remedy’nin oyunları Steam’de yayınlanıyordu. Yapımcı firmalar, satışlardan yüzde 20 kesinti yapan Epic Games Store’u tercih etmeye başladı. Control için yayınlanan yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir