Resident Evil 2 Remake, Ada Wong çıplaklık modu yapıldı

Haberler admin 433 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 2 Remake, Ada Wong çıplaklık modu yapıldı

Resident Evil 2 Remake‘de çıplaklıktan ziyade vahşet ve kan dozunun yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ama oyundaki kan ve korku öğelerinden “bunalmış” bazı mod geliştiricileri. Resident Evil 2 Remake için yeni bir çıplaklık modu daha yayınladı.

Resident Evil 2 +18 Ada Wong çıplaklık modu yayınlandı

Daha önce oyunun belli başlı karakteri Claire Redfield için 18+ çıplaklık modu yayınlanmıştı. Mod geliştiricileri bununla da yetinmemiş, oyunun bir başka oynanabilir karakteri olan Ada Wong için de bir çıplaklık modu geliştirmişler. Çıplaklık modlarının dışarıya, Resident Evil 2 için öyle çok öbür mod yayınlandı. NexusMods.com mod sitesinde Resident Evil 2 için yayınlanan pek fazla farklı kostüm ve içerik modu yer alıyor. 

26 Ocak 2019’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen REsident Evil 2 remake kısa sürede Capcom’un beklentilerini karşılayacak satmak rakamlarına ulaştı. Hem oyun basını ayrıca de oyuncuların olumlu eleştiriler yönelttiği baştan yapım, REsident Evil 3 Remake beklentilerini de güçlendirdi. Capcom, hayranlar eğer çok artı istekte bulunurlarsa Resident Evil 3 Remake’in de yapılabileceğini açıklamıştı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir