Resident Evil 2’nin demosunun zaman sınırı kaldırıldı!

Haberler admin 193 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 2'nin demosunun zaman sınırı kaldırıldı!

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayımlanan Resident Evil 2‘nin 30 dakika zaman limitli Demosu kırıldı.  Capcom’un, Resident Evil 2 Demosu’nu Steam üzerinden PC oyuncuları için sunmasının hemen gerisinde, bir hacker grubu Demo’yu kırdı. Hackerlar Demo’nun 30 dakikalık zaman sınırını kaldırdı.

Resident Evil 2’nin demosu da kırıldı

Resident Evil 2’nin 30 dakika oynanış sunan demosu Hackerlar tarafından kırıldı. Bu sayede oyuncular demonun 30 dakika sınırını aşabiliyor. Capcom’un yaptığı açıklamaya kadar, Resident Evil 2’nin süğre sınırlı demosunu indiren oyuncuların yalnızca yüzde 30’u demonun finaline ulaşabilmiş.

Resident Evil 2‘nin demosu büyük bir başarıya imza attı. Kısa zaman içinde büyük bir oyuncu kitlesinin alaka gösterdiği demo, 1 milyondan pozitif oyuncuya ulaşmıştı. Resident Evil 2 demosunun Steam’de yayımlanmasının gerisinde Resident Evil 2 satışları da yaklaşık olarak tavan yaptı. Resident Evil 2, Steam’de en çok satan oyunlar aralarında zirveye yerleşti. Resident  Evil serisi yaklaşık olarak köklerine, dehşet doymuş atmosferine geri dönüyor.  Resident Evil 2 Ön Tahlil yazımıza aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Resident Evil 2 Ön Inceleme

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir