‘Resident Evil Origins Collection’ orjinal hikayelerle geliyor

Haberler admin 511 Okundu
sponsorlu reklam

22 Ocak’ta içinde önceden yayınlanmış Resident Evil ve yeni Resident Evil 0 bulunan Resident Evil Origins Collection sayesinde serinin hayranları ve yeni oyuncular her şeyi başlatan orijinal hikayeleri oynama imkanı bulacaklar.

Orijinal Resident Evil’da oyuncular Bravo ekibini bulmak için şehre yollanan S.T.A.R.S. (Özel Taktik ve Kurtarma) ekibi üyelerinden Chris Redfield veya Jill Valentine rolünü seçecekler. Oyuncular sınırlı cephane ve hayatta kalmak için gerekli eşyalar eşliğinde çeşitli tuzaklar ve karşılarına çıkacak bulmacalarda hayatta kalmak için akıllarını kullanmak zorunda olacaklar. Yeni Resident Evil 0 ise oyuncuları 1998 yılına geri götürecek. Raporlara göre Raccoon City eteklerinde tuhaf cinayetler meydana geliyor. Şehrin Özel Kuvvetler bölümü S.T.A.R.S. araştırmak için aralarında çaylak polis memuru Rebecca Chambers’ın da bulundugu Bravo ekibini yolluyor ve ekip burada ölüm cezasına çarptırılmış mahkum, eski Donanma tegmeni Billy Coen ile karşılaşıyor. Oyunda oyuncular hem Rebecca, hem de Billy’i yönetecekler ve ilerlemek için karakterler arasında geçiş yapacaklar.

  • Serinin kökenlerine dönün – Hayranların favorisi iki oyunun bir arada bulundugu bu paket ile Malikanedeki dehşetin arkasındaki gizemi ve Ecliptic Express treninden önceki gerçekleri keşfedeceksiniz.
  • Tamamen yenilenmiş görseller – Her iki oyun da yeni nesil konsollarda 1080p destekleyen, sıfırdan yaratılan yüksek çözünürlüklü dokulara sahipler ama orijinal oyunların klasik görüntüsünü de koruyorlar.
  • Tamamen yenilenmiş ses efektleri – 5.1 çevresel ses destegi oyuncuların dinleme ortamlarına en uygun oyun deneyimini yaratıyor.
  • Wesker Modu – Resident Evil 0’da ilk defa oyuncular özel temalı giysisi ve etkileyici yeni güçleriyle alternatif karakter Albert Wesker rolünde ikonik Malikane salgınına yol açan olayları tecrübe edecekler. Bu mod serinin hayranlarına ve yeni oyunculara daha da fazla cephane sunacak!

Tür:  Hayatta Kalma / Korku

Platformlar:  PS4, Xbox One, PC

Oyuncu Sayısı: 1

Çıkış Tarihi:  22 Ocak 2016

Derecelendirme:  Bekliyor

Geliştiren: Capcom

Yayıncı:  Capcom

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir