Rockstar Games’e kötü haber! Red Dead Online oyuncu kaybediyor

Haberler admin 267 Okundu
sponsorlu reklam

Rockstar Games'e kötü haber! Red Dead Online oyuncu kaybediyor

Red Dead Redemption 2‘nin fazla oyunculu modu Inkar Dead Online, Rockstar Games ve Take-Two’nun  beklentilerini böylece de karşılayamamış gibi görünüyor. Inkar Dead Online, çabuk kan kaybetmeye devam ediyor. Henüz beta sürecinde olan Red Dead Online oynayan oyuncu sayısı giderek azalıyor. 100 milyondan pozitif satan GTA 5’in fazla oyunculu modu GTA Online ile kıyaslamak için şayet erken olacak fakat, analiz firması SuperData’nın verilerine tarafından, Red Dead Online, GTA Online’dan 5 kat daha eksik getiri sağlıyor.

Inkar Dead Online PC’ye gelecek mi?

Red Dead Online’ın oyuncu kaybetmesi, Rockstar Games ve Take-Two’nun çabuk bir atak yapmasına neden olacak mı? GTA Online PC için de yayınlandı. Red Dead Online için şu an böyle bir plan değil gibi görünüyor. Ama, Inkar Dead Online para kazandırmamaya devam ederse bu karar da değişebilir. 

SuperData verilerine kadar, Inkar Dead Online, önceki aya kadar Ocak ayında yüzde 14 oranında oyuncu kaybetti. Rocsktar Games ve Take-Two Gta Online oyun içi ödemelerinden Red Dead Online’a tarafından 5 kat daha artı para kazandı. Bakalım yeni güncellemeler ve faaliyetler Inkar Dead Online oyuncularının geri dönmesini sağlayabilecek mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir